Dokonalý večerní oděv pro královnu noci

Tagy:  večerní oděv, šál, šaty, společenské kalhoty, rukavičky, společenská kabelka

Sponzorované odkazy:

Dokonalý večerní oděv pro královnu noci

Čeká vás večer ve společnosti, ale vy zase nevíte jak se vhodně obléci. Poradím vám, jak se správně obléci, abyste nebyla ani přezdobená, ale ani tuctová.

Taneční večer

šaty, které tančí s vámišaty, které tančí s vámi

V první řadě musíte zjistit, co se plánuje, zda elegantní večer s mnoha hosty nebo přátelské setkání pár známých. Na každou z těchto událostí se musíte obléknout jinak. Také pokud se chystá taneční večer, zvolte takové šaty, ve kterých se můžete tančit a pokud sundáte sako, nebudou nikoho pohoršovat.

Večeře

Rodinná večeřeRodinná večeře

Na večeři si nemusíte brát lodičky na vysokém podpatku, pod stolem stejně nebudou vidět. Korzet je velmi nepraktický, protože škrtí a svírá. V místnosti může být navíc průvan a šál by vám při jídle překážel, proto ponechte takovou kombinaci raději na návštěvu divadla. Také široké rukávy by mohly způsobit společenské faux pas, když by skončily v talíři.

Koktejlový večer

Rozverné šaty na koktejlRozverné šaty na koktejl

V tento moment přišla ta chvíle, kdy můžete ukázat nohy a trochu si pohrát s průsvitnými materiály. V barech bývá většinou horko, proto by bylo vhodné využít cibulového vrstvení. Plánujete sedět přímo u zdroje – na baru? Tak to si obujte ty nejhezčí lodičky, co máte, protože až budete natočená ke své kamarádce (a to velkou část večera určitě budete) budou vaše nohy tím nejsledovanějším objektem.

Tmavé šaty

šaty Dolce & Gabbanašaty Dolce & Gabbana

Nesáhnete vedle, pokud zvolíte klasickou černou. Tmavé šaty s tělovými punčochami a lodičkami doplňte sakem a korály.

Společenské kalhoty

kalhoty Balenciagakalhoty Balenciaga

Nejelegantnější kombinací jsou klasické černé kalhoty a pěkná halenka. Malá rada: vykasané nebo ohrnuté rukávy působí elegantněji než krátké rukávy.

Šál

šál Valentinošál Valentino

Šál do šatníku, na stranu večerních oděvů, neodmyslitelně patří. Za jeho pomoci můžete změnit i to nejobyčejnější sako nebo s ním můžete zakrýt odhalená ramena.

Večerní kabelka

Elegantní kabelkaElegantní kabelka

Pokud si kabelku vezmete jen jednou nebo dvakrát do roka, nemusíte za ní utratit celou svou výplatu. Samozřejmě, jestli chcete vlastnit opravdový skvost, kterým se budete celý večer pyšnit, pořiďte si kabelku ze sametu nebo saténu.

Rukavičky

RukavičkyRukavičky

Dnes už nejsou dlouhé rukavice tak obvyklé jako dříve. Avšak pokud na tento elegantní doplněk večer vsadíte, budete královnou večera.

Článek Dokonalý večerní oděv pro královnu noci byl publikován 2. března 2011 v 00.00 v rubrice Dámská móda. Autorem článku je Jana Arnoštová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...