Tommy Hilfiger – značková móda z USA Tommy Hilfiger

Tagy:  Tommy Hilfiger, dámské oblečení, pánské oblečení, kabelky, parfémy, doplňky

Sponzorované odkazy:

Tommy Hilfiger – značková móda z USA Tommy Hilfiger

Zakladatelem této celosvětově úspěšné a nejkvalitnější značky není nikdo jiný než módní návrhář Tommy Hilfiger. Pod touto značku se vyrábí nejen kvalitní, jednoduché a elegantní oděvy, ale také kabelky, obuv a další doplňky.

Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger se narodil v roce 1951 v New Yorku. Malý Tommy vyrůstal celkem mezi devíti děti. Již od svéhů útlého dětství se Tommy přikláněl ke světu módy. Zajímal se nejen o oblečení a nákupní střediska, ale dokonce hned po ukončení střední školy, začal ve svých osmnácti letech pracovat a otevírat své vlastní obchody s módou.
Ve svých pětadvaceti letech vlastnil síď deseti obchodů po celém New Yorku.
V současné době už svou společnost Tommy Hilfiger Corporation nevlastní, ale značka, která je typická svým klasicko americkým oblečením, je stále velmi populární.

Hudba je tou největší inspirací

Tommy Hilfiger se nechává inspirovat nejvíce hudbou a zpěváky. Jeho módu miluje např. i známý rapper Snoop Dogg, který se již v roce 1994 objevil v televizní show v nádherném svetru zn. Hilfiger. Již v roce 1995 se tak Tommy Hilfiger dostal na horní příčky pomyslné pyramidy v úspěšnosti modelů, a stal se tak Mužským módním návrhářem roku.
Samozřejmě tuto značku nereprezentuje pouze rapper Snoop Dogg, ale oblíbila si jí např. i zpěvačka Britney Spears, Beyoncé a nebo skupina Rolling Stones apod.

Americká móda

Tento návrhář zasáhl téměř všechnu americkou mládež. Hlavně Latinos, Afroameričany a Asiaty, kteří se do té doby o módu a oděvní obchody nezajímaly.
Oblečení značky Hilfiger je typické tím, že jednotlivé návrhy vznikají z reality. Nechá se inspirovat nejen hudbou, ale také rušnou ulicí a běžným životem. Tommy Hilfiger je značka, která zajímá hlavně dospívající lidi. Každou sezónu nabízí nádherné, kvalitní a trendy oblečení, které je na první pohled rozpoznatelné od ostatních návrhářů.

Kabelky, hodinky, parfémy a jiné doplňky

Značka Tommy Hilfiger je známá nejen svým moderním a pohodlným oblečením, ale pod touto značkou můžeme najít i další produkty, jakými jsou např. hodinky, parfémy, kabelky, tašky, pásky, čepice a jiné doplňky. Mezi ty nejpopulárnější a nejoblíbenější parfémy patří Tommy, Tommy Girl, T-men a Freedom.

Kabelky jsou velice praktické a na první pohled opravdu originální. Splňují veškeré požadavky žen. Jsou prostorné, praktické a navíc ušité z kvalitního materiálu, že se i při každodením používání kabelky nezničí. Vybírat můžete s nádherných elegantních kabelek až po větší sportovní tašky.

Článek Tommy Hilfiger – značková móda z USA Tommy Hilfiger byl publikován 9. srpna 2009 v 07.00 v rubrice Značky. Autorem článku je Eva Gomelská. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...