Silvestr – příležitost pro skvělý outfit

Tagy:  party oblečení, silvestr, novoroční kostým, silvestrovský outfit

Sponzorované odkazy:

Silvestr – příležitost pro skvělý outfit

Silvestr je skvělou příležitostí, jak se předvést v něčem opravdu pěkném. Na party každý rád působí hezky a upraveně, proč si tedy se silvestrovskými přípravami nedat opravdu záležet? Buďte za hvězdu a oslňte.

Co na sebe

Co na sebe bude asi nejzásadnější otázkou. Jedná-li se o party, která probíhá pod střechou, je rozhodování o mnoho snazší. Upoutejte pozornost. Vsaďte na výrazný výstřih, krátkou sukni či sexy legíny. Není nutné kombinovat všechny 3 prvky. Přeci jen je dobré vsadit na oblečení, které nebude působit příliš vulgárně. Zvolte krajkové legíny a k nim krátkou barevnou vypasovanou tuniku. Sexy upnuté džíny zase můžete zkombinovat s tílkem s výrazným výstřihem. Ke krátké sukni se hodí třpytivé tílko poseté blýskavými flitry. Vychutnejte si volno a vyražte na nákupy, v něčem novém se budete cítit hned lépe. Jen málo věcí je hezčích než odpoledne strávené nakupováním s nejlepší kamarádkou.

Na Silvestra v malých černých, autor: edressmeNa Silvestra v malých černých, autor: edressme

Vsaďte na doplňky

Doplňky jsou pro konečný výsledek velmi důležité. Vsaďte na výrazný náhrdelník či ozdobný pásek. V tomto směru však platí, že všeho moc škodí. Šperky je nutné kombinovat rozumně. Nejen že by se k sobě nemusely jednotlivé kusy hodit, je-li šperků mnoho, nepůsobí to nikterak hezky. Speciální ozdobou může být princeznovský diadém, který při silvestrovských oslavách rozhodně nebude nevhodným doplňkem. Zvolte vhodnou, stylově i barevně ladící kabelku a naplňte ji vším, co by vám během večeru nemělo chybět. Nezapomeňte svou pozornost soustředit na obuv. Vysoké podpatky jsou ženské a smyslné, ale jen pokud jste na ně skutečně dobře zvyklá. Baleríny centimetry nepřidají, ale v rámci konzumace alkoholu jsou praktičtější pro pohyb.

Netradiční detaily

Silvestr je speciální událost, a proto se na ní můžeme i velmi speciálně připravit. Vsaďte na výrazné nalíčení, a nešetřte třpytkami. Potřpytit můžete dekolt, ale i vlasy a oblečení. Je totiž nejvhodnější doba zazářit! Pořiďte si dočasné tetování hennou na některou dobře viditelnou část těla. Takové tetování si můžete vytvořit i sama doma z koupené či doma připravené pasty z prášku henny. Tetování vydrží až několik týdnů, ale barva postupně ztrácí na intenzitě. Dalším zajímavým nápadem je ozdobit si linii řas třpytivými kamínky, či si pořídit řasy nalepovací. Určitě se soustřeďte na nehty a také je nezapomeňte silvestrovsky zkrášlit, inspiraci můžete načerpat ve článku o nail art Výrazný top, autor: funkyboutiqueVýrazný top, autor: funkyboutique

Článek Silvestr – příležitost pro skvělý outfit byl publikován 16. prosince 2009 v 00.00 v rubrice Dámská móda. Autorem článku je Šárka Rychtářová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...