Oblečení na diskotéku

Tagy:  diskotéka, oblečení na diskotéku, party, parties, topy, flitry, džíny, doplňky, obuv

Sponzorované odkazy:

Oblečení na diskotéku

Chcete být opravdovou hvězdou tanečního večera? Víte, v čem nejlépe zazářit na večírcích, v barech a na diskotékách? Tento článek vás seznámí s nepatrnou částí stylového oblečení a trendy doplňků. Hitem letošního roku jsou flitry, zlatá, fialová a černá barva. Dále například korzetové šaty, které zvýrazní vaše ladné křivky.

Flitry

Upoutejte na sebe pozornost blýskavým oblečením. Nejlépe tohoto blyštivého efektu docílíte flitrovým oblečením. Flitry jsou malé lesklé „penízky“ či kolečka, které září jako večerní hvězda. Velice IN jsou flitrové šaty, korzety anebo trička. Pokud dáváte přednost střídmějšímu oblečením, na trhu je k dostání celá řada triček, které mají jen decentní blyštivý efekt, drobné zdobení flitry nebo pouze lehký flitrový dekor.
Pokud se nebojíte jít s módou, navlékněte si např. slušivou čapku posetou flitry. Takové čepice jsou opravdovým hitem sezóny.

Párty a diskotéka

Jako moderní žena jistě víte, že šaty a oblečení dělají člověka. Toto pravidlo platí zejména při návštěvách diskoték a parties, večírků nebo různých firemních akcí. Určitě každá z nás někdy zažila hektické přípravy, kdy nejsme schopny se rozhodnout, co si obléct. Pravidlo číslo jedna zní, oblečte se pohodlně. Pravidlo číslo dva, oblečte se stylově. A pravidlo číslo tři zní, v jednoduchosti je krása. Nesnažte se na sebe „navléknout“ vše, co je třpytivé, mixovat různé barevné styly apod. Pamatujte, málo je někdy více. Před přípravou na party nebo diskotéku si raději vymezte čas jen sama na sebe. Zkoušejte, kombinujte a hlavně buďte IN.
Hitem na party nebo diskotéku jsou topy. Ovšem pozor, vyhýbejte se krátkým topům, zvolte raději dlouhé topy, které mnohdy dosahují až pod zadek. Co se týče střihů, barev a provedení, těch je na módním trhu opravdu nespočet. Vybrat si můžete korzetové střihy, s výstřihy do V, oválné výstřihy apod.

Nebuďte šedá myška

Na party a diskotéky se lidé chodí bavit. Zvolte raději oblečení pohodlného střihu, ale zároveň se nemusíte bát trošku odvážnějších modelů. K topu nebo sexy tričku se vám budou hodit nesmrtelné džíny. Džíny dokáží s vaší postavou doslova zázraky a váš celkový outfit bude působit velice vyrovnaně, přirozeně a navíc i sexy. Moderní jsou spíše úzké džíny, tzv. roury, které zvýrazní vaše křivky.
Při oblékání nezapomínejte na vhodný doplněk, např. kabelku, pásek, šperky, ale i další doplňky, které mnohdy stačí o oživení celkového modelu.
A to nejdůležitější na závěr! Vždycky myslete na vhodnou obuv. Vždyť právě na diskotékách a party se tančí, baví a často stojí u barů. Určitě i vy nechcete druhý den ležet s bolavýma nohama a puchýřema.

Článek Oblečení na diskotéku byl publikován 1. ledna 2010 v 07.00 v rubrice Dámská móda. Autorem článku je Mgr. Eva Gomelská. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...