Kalhoty pro jaro a léto 2009

Sponzorované odkazy:

Kalhoty pro jaro a léto 2009

Už vlastníte originál a trendy kalhoty pro letošní sezónu jaro léte 2009? Pokud ne, je tu pro vás tento článek, který vás možná inspiruje, možná motivuje, zakoupit některé z trendy jarních a letních kalhot.

Jak se liší letní a jarní kalhoty?

Základní trendy a střihy pro letošní jaro a léto 2009 jsou poměrně stejné, jako pro minulý rok 2008. Jediné, co se opravdu výrazně mění je délka ze ¾ délky na 7/8 délku. Veškeré kalhoty, jak džíny, tak sportovní kalhoty atd. vypadají skvěle jak se sportovníma botama, balerínkama, pantoflema, žabkama, ale take s botama na podpatku apod.
Pro letoší jaro léto si můžete vybrat kalhoty jak široké, volné, tak i úzké a rovné střihy (tzv. roury). Novinkou se stávají obzvláště džíny a kalhoty do zvonu. Ovšem nezapomínejte, že v jednoduchosti je krása, proto volte převážně mírně rozšířené.

Trendy kalhoty

Jak bylo zmíněno v úvodu, hitem jsou ¾ kalhoty. Říkáte si, že to tu už jednou bylo? Ano, je tomu tak. Tento typ kalhot se stal moderním hitem číslo jedna již v roce 1995 a v dnešní době se opět vrací mezi první příčky oblíbenosti kalhot. Pokud preferujete široký stříh kalhot, zvolte 7/8 kalhoty. U těchto kalhot si můžete dovolit i výrazné ornamenty, vzory, potisky apod. Tento typ kalhot se stává stále více oblíbený nejen u teenagerů, ale také u ostatní věkové kategorie.

Kdo si může dovolit ¾ kalhoty?

Při výběru kalhot nezapomínejte zvolit správný střih, velikost a barvu. Letní ¾ kalhoty se hodí spíše pro vyšší ženy, které mají delší nohy. Dámy menšího vzrůstu mohou totiž jejich postavu ještě ubrat opticky pár centimetrů. Ovšem vše záleží na vás, na vašem pocitu, na typu vaší postavy a také např. na tom, jaké doplňky ke kalhotům zvolíte. Pokud preferujete ponožky nebo punčošky ke capri kalhotám, zvolte takovou barvu, která vám bude ladit ke kalhotům.

¾ kalhoty¾ kalhoty

Šortky a legíny

Léto dává zelenou všem šortkám. V současné době se na českém, ale i zahraničním trhu objevují šortky z různého materiálu. Bavlna, vlna, umělá vlákna, denim apod.
Opravdu trendy se stávají šortky, které jsou doplněny o výrazné detaily, jako jsou cvočky, cvoky, zipy, prodřeniny, dírky, potisky a mnoho dalších.
Dalším stávajícím hitem jsou legíny různých barev. V letošním roce můžete zvolit stylové vzorové, ale i klasické jednobarevné legíny. Opravdovým trendem jsou lesklé legíny, vzorové a ozdobené zipem. Pokud patřítě mezi ženy, jenž mají větší zadeček nebo stehna, těmto kalhotům se raději vyhněte. I když sáhnete po černé barvě, která opticky zeštíhluje, u legínů tomu tak nění. Ty naopak odhalují více než si přejete.

Článek Kalhoty pro jaro a léto 2009 byl publikován 14. července 2009 v 00.00 v rubrice Dámská móda. Autorem článku je Eva Gomelská. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...