Svatební šaty - jak se obléct na velký den?

Tagy:  svatební šaty, svatba

Sponzorované odkazy:

Svatební šaty - jak se obléct na velký den?

Asi každá z žen si přála být jednou v životě tou nejkrásnější princeznou. Přála si obléknout úžasné šaty, romantický závoj a představovat si, jaké by to asi bylo, kdyby přijel princ na bílém koni. Někomu z nás se to již povedlo a někdo na tento moment stále čeká.
Tento den by měl být nezapomenutelný, nádherný, plný lásky a štěstí. Stejně tak by měly působit i vaše šaty – krásné, neodolatelné, originální, princeznovské apod. Každá nevěsta by měla oslňovat nejen sama sebe, okolí, ale hlavně svého nastávajícího muže.
V současné době je na trhu velká nabídka svatebních šatů, tudíž máte zajisté z čeho vybírat.

Pohodlné svatební šaty

Při výběru šatů dbejte na to, za jakým účelem šaty vybíráte. Svatba není totiž jen svatební obřad, ale také veselka, tancování a zábava. Proto je důležité vybrat takové šaty, které vás nebudou škrtit, dřít, které nebudou padat, příliš dlouhé atd. V tento den byste se měla cítit opravdu jako v bavlnce.
Některé ženy dávají přednost klasickému rovnému střihu, jiné zase upřednostňují naducané princeznovské šaty se dvěma až třemi obruči.
Na výrobu svatebních šatů bývají použity vždy ty nejkrásnější a nejluxusnější materiály, vyrobené v nejlepších evropských továrnách.

Romantické a moderní šaty

Romantický model šatů by měl být dlouhý až na zem. Pokud ovšem máte v plánu oslavu a veselku pod širým nebem, např. na zahradě, vzhýbejte se přehnaně dlouhé vlečce, kterou byste akorát zašpinila, potrhala a zničila. Na tuto příležitost se nejlépe hodí šaty, které mají střih sukně do zvonu (tento typ se vystužuje obručí).
Čím dál více se na trh s módou dostávají extravagantní modely oblečení, mezi které patří také svatební šaty. Šaty se od klasických princeznovských nejvíce liší střihem a také barvou.

Do popředí přichází velmi elegantní oděvy hýřící vrstvami, které na první pohled navozují uvolněnou náladu.
Každé ženě sluší jiný tvar, jiná delká, střih i barva šatů. Pokud nemáte ráda sněhově bílou barvu, náhradou vám může být krémová, béžová, vanilková, šedivá, zlatá, apod.
Pokud patříte mezi těhotné nevěsty, nevěstě hlavu, že se do žádných šatů nevejdete. I pro budoucí maminky najdete nepřeberné množství šatů, které vás nijak nebudou tlačit na bříšku.

Doplňky

Mezi vhodné svatební doplňky patří bez pochyb nádherné závoje, jak dlouhé, tak krátké. Dále např. maličké taštičky, vhodná obuv, kytičky vplétané do vlasů, korunky, kloboučky, čelenky, šperky a mnoho dalších. Velice moderní šperky jsou asymetrické náhrdelníky, různobarevné korále, náušnice a náhrdelníky ve tvaru květin apod.

Článek Svatební šaty - jak se obléct na velký den? byl publikován 21. července 2009 v 00.00 v rubrice Dámská móda. Autorem článku je Eva Gomelská. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...