Trendy kabelky pro jaro – léto 2009

Tagy:  doplňky, kabelky, trendy kabelky, extravagantní kabelky, kabelky do ruky

Sponzorované odkazy:

Trendy kabelky pro jaro – léto 2009

Mezi ty nejoblíbenější a nejvyhledávanější doplňky všech žen patří kabelky. Jedná se o neoddělitelnou součást oblečení.
Mnoho žen si potrpí mít celou řadu kabelek, které střídají nejen v ročním období, ke vhodným příležitostem, do práce apod. Ale také kombinují barevné variace apod.
Ovšem dobrá rada nad zlato: “Důležitější, než je mít ten nejdražší a nejmódnější kousek kabelky je, umění je sladit a zkombinovat s outfitem.”

Nejžhavější tipy na kabelky letošního jara a léta

Kabelky nejsou pouze vhodným doplňkem, ale jedná se také o praktickou záležitost každé ženy. Kabelka, kabela, taška, taštička atd. musí vyhovovat všem požadavkům, které si každá žena přeje. Mezi ty nejzákladnější požadavky patří velikost kabelky, délka uší, podložení, kapsičky, přihrádky a módní design.
Praktická žena dá přednost takové kabelce, do které se vejde “všechno”, co potřebuje. Úplným hitem jsem velké a rozměrné kabely, které mají četné množství přihrádek jak uvnitř, tak zvenku. Velice IN jsou žluté, fialové, zelené a další pestré barvy, ale na ulici okouzlíte také s šedivými nebo černými modely.

žlutá kabelkažlutá kabelka

Kabelky do ruky

Dalším letošním hitem jsou, kromě velkých a rozměrných kabelek, tzv. příruční kabelky. Nosí se buď na rameni nebo jen tak v ruce. Ženy si tento typ kabelek pořizují čím dál vice. Tyto kabelky jsou velice IN, trendy, moderní a na každé z nás tak lépe vyniknou.
Jediné pravidlo, na které by nikdo z nás neměl zapomínat je, že tyto kabelky by neměly mít příliš dlouhé ucho. Vždyť kdo z nás by chtěl tahat kabelku po zemi. Kabelka vám nesmí být přítěží, ale naopak krásnou a praktickou ozdobou.

Design jaro léto 2009

Nejmodernějším trendy stylem jsou kožené kabelky, pestrobarevné koženkové, ale i lehké látkové a vzorové kabelky.
Co se týče tvaru a velikosti, můžete zvolit jak menší tak maxi rozměry kabelek. Není nutné, aby vám kabelka ladila s botami. Ba naopak, můžete sáhnout po výrazné žluté kabelce a být oblečená ve fialovém outfitu. Uvidíte že tyto barevné kombinace budou slušet opravdu každému. Pokud si ale i nadále přejete, aby kabelka ladila alespoň s jedním kouskem oblečení, můžete ji zkombinovat např. s šátkem.
Barvu kabelek volte dle nálady, počasí a velikosti, kterou právě potřebujete.

výběr kabelekvýběr kabelek

Extravagantní kabelky

Extravagantní modely se dostávají stále více a více do kurzu. Čím bláznivější a veselejší kabelku zvolíte, tím lépe. Zapomeňte na klasické tradiční materialy a tvary a vydejte se nakupovat s šokujícími a extravagantními kabelkami. Např. plyšová kabelka růžové barvy, zelené semišové třapaté kabelky apod.

extravagantní kabelkaextravagantní kabelka
červená kabelka do rukyčervená kabelka do ruky

Článek Trendy kabelky pro jaro – léto 2009 byl publikován 27. července 2009 v 08.00 v rubrice Doplňky. Autorem článku je Eva Gomelská. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...