Luxusní kabelky Prada

Tagy:  Prada, kabelky Prada, doplňky, psaníčka, velké kabelky

Sponzorované odkazy:

Luxusní kabelky Prada

Mít alespoň jednu luxusní kabelku, je snem snad každé ženy. Bohužel jen málo z nás si dokáže takový drahý luxus dovolit. Kabelky Prada jsou symbolem pro eleganci, kvalitu, luxus a zbožnou klasiku.

Značka Prada

Firma Prada byla založena již v roce 1913. Jedná se o Italskou firmu, která se vyšplhala na svůj vrchol dokonce i v sedmdesátých letech, kdy se na světovém molu objevili také návrháři Gucci nebo Hermés. Hlavním jménem značky Prada je Miuccia Prada a její manžel Patrizio Bortelli, kteří tuto značku proslavili na celém světě.
Italská značka Prada se soustředí na luxusní módu a doplňky pro muže i ženy. Je považována za jednu z nejvlivnějších firem v módním průmyslu.

Kabelky Prada

Kabelky od značky Prada jsou na první pohled identifikovatelné. Nejen že jsou vysoce luxusní, krásné, ale navíc vyrobeny z toho nejlepšího materiálu. Nejčastější materiál je pravá kůže a kvalitní textilní materiály. Kabelky Prada se řadí do vyšší cenové skupiny. Na základě toho vzniká velké množství padělků, takže kabelky Prada nakupujte zásadně v obchodech Prada.
Kabelky jsou vždy dokonale zpracovány a někdy hraničí až s retro stylem. Jsou považovány za decentnější a hodí se opravdu ke všemu. Současná kolekce představila nádherné malé a drobné kabelky do společnosti, tzv. psaníčka, které jsou často až atypická svým tvarem, designem a detaily. Některé kousky jsou dokonce ozdobeny a posázeny drahými kameny, vybrat si můžete s lesklým nebo matným povrchem, mohou se nosit rovnou v ruce nebo mají místo ucha drobný řetízek.
Prada ovšem nenabízí pouze drobné kabelky, ale také praktické velké kabely, cestovní kufry nebo příruční zavazadla do letadel, peněženky, messenger tašky, nylonové bahoty a mnoho dalších.

Večerní kabelka – malá černáVečerní kabelka – malá černá Prada – velká hnědá kabelkaPrada – velká hnědá kabelka

Kožená krása jménem Prada

Kabelky jsou nejoblíbenějším a nejčastějším doplňkem žen. Některé ženy se bez kabelky cítí jako „bez ruky“. Do praktických kabelek můžete složit opravdu vše nutné – od kapesníčků, propisku, diáře, po peněženku, mobil a další potřebné věci.
Menší kabelky se hodí spíše na večer, formálnější potom na různé společenské akce, jako jsou plesy, bály, divadla apod.
Z kabelek si můžete opravdu vybírat, nejen co se týče tvarů, druhů, provedení a velikostí, ale také podle ceny. Ty nejkvalitnější kabelky jsou takové, jenž jsou vyrobeny z pravé kůže. Čas od času bychom měly „pár korun“ na koženou kabelku investovat. Nejen že bude bezesporu velice moderní, originální, ale navíc nám nějaký ten pátek vydrží. Kožené kabelky Prada vám díky zpracování, materiálu a desénové nadčasovosti vydrží navěky.

Červená kabelka PradaČervená kabelka Prada

Článek Luxusní kabelky Prada byl publikován 5. listopadu 2009 v 07.00 v rubrice Doplňky. Autorem článku je Mgr. Eva Gomelská. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...