Prada – zvýrazněte ženské křivky v oblečení Prada

Tagy:  Prada, Miuccia Prada, sukně, šaty, kostýmy, kabelky, doplňky, obuv

Sponzorované odkazy:

Prada – zvýrazněte ženské křivky v oblečení Prada

Znáte značku Prada? Značka Miuccia Prada patří mezi celosvětovou módní značku, kterou si zamilovaly nejen dámy, ale take páni. Tato značka vznikla v Italském Milánu. Prada se na první pohled projevuje svou jedinečností, originalitou a jednoduchostí. Prada volí převážně jednoduché, klasické střihy a čisté barvy, které dodávají na čisté ženskosti.

Kolekce jaro léto 2009

Prada každoročně, ba každou sezónu sklízí velký úspěch. V jejích modelech najdete nejen jednoduchost, originalitu, glamour, ale take i sexualitu, náznak erotiky, ba dokonce i nepatrný vliv vulgarity. Módní návrhářka nedavno uvedla v jedné televizní show, že ženy v jejích modelech musí podnítit fantazii každého muže.
Jarní kolekce se představila převážně v krátkých sukních po kolena, které byly velmi úzké a vyrobeny obyvláště z lesklých materiálů. Dále značka Prada představila celou řadu šatů a kostýmů, které oplývaly jemnými, lehkými a na první pohled příjemnými materialy.
Co Prada opravdu zvládla na jedničku je, že se v letošním roce zaměřila na opravdovou ženu, která ma boky a prsa. Jarní kolekce zvýraznila ženskost každé z nás.

Prada – kabelky

Značka Prada je známá nejen oblečením, ale i celou řadou doplňků. Mezi ty nejoblíbenější patří kabelky Prada. Vybírat je opravdu z čeho. Malé, velké, barevné, jednobarevné, se vzory, psaníčka apod.
Pro jaro a léto 2009 jsou výrazným trendy hitem takové kabelky, které držíme pouze v ruce. Proto se snažte zapomenout na kabelky, které nosíme přes rameno. Pokud si nevíte rady s barvou, zvolte raději barevné, veselé a nápadité barvy. Tyto kabelky působí veselím dojmem. Pamatujte, že není nutné, aby vám kabelka ladila s botami. Barva kabelky lze zkombinovat např. s páskem, čepicí, šátkem apod.
Extravagance je nyní IN, tak neváhejte kombinovat, ladit a trošku se v módě odvázat.

Prada – obuv

Prada se zabývá nejen výrobou kabelek, ale i obuvi. Jedná se predevším o společenskou obuv. Obuv Prada se staly úžasným doplňkem, převážně co se týče společenského oblečení nebo bot na vysokém podpatku.
Letošním letním hitem jsou boty na platformě, klínu a nebo na vysokém podpatku. Opět stejně jako u kabelek vyhrávají na oblíbenosti veselé barvičky. Víte, které barvy jsou momentálně IN? Nikdy neprohloupíte klasickou černou a bílou barvou, navíc můžete zvolit žluté, hnědé, béžové, ale i modré, zelené, rudé, červnené apod.
Obuv značky Prada je v poslední době zdobena sexy ozdůbkami, které dodávají každému páru výrazný, zajímavý, trendy look.

Článek Prada – zvýrazněte ženské křivky v oblečení Prada byl publikován 16. července 2009 v 00.00 v rubrice Pánská móda. Autorem článku je Eva Gomelská. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...