Miu Miu - moderní a trendy obleční značky Miu Miu

Tagy:  Miu Miu, Prada, kabelky, doplňky, dámské oblečení, obuv

Sponzorované odkazy:

Miu Miu - moderní a trendy obleční značky Miu Miu

Miu Miu, též přezdívaná sestra společnosti Prada, vznikla v roce 1993. Název byl převzat z jedné přezdívky: Miuccii Prady. A aby toho nebylo málo, Miuccia Prada vznikla od společnosti Marii Prady, kterou v roce 1913 založila společnost Prada. Značka Prada a její sekudnární řada Miu Miu si zajisté oprávněně zaslouží za svou vynikající práci a úspěch obrovský potlesk a značný obdiv.

Komu patří kolekce Miu Miu?

Kolekce Miu Miu jsou určeny a navrženy po každou ženu. Jedná se převážně o takové modely, které si žena může obléknout v každodenní příležitost. Dá se říci, že výrobky jsou i cenově dostupné. Miu Miu se stává čím dál více noblesnější, oblíbenější a žádanější značkou světové módy. Každou sezónu jsou navrhovány stylové a trendy kolekce.
V počátcích značky Miu Miu byli jednotlivé modely předváděny na známých modelkách a celebritách, jako např. Lindsay Lohan, Kirsten Dunst, Vanessa Paradis, Nicole Ricchie, Mischa Barton a mnoho dalších. Katie Holmes je současnou tváří této značky.

Stylové oblečení

Miu Miu je typická na první pohled. Převážně nechává ušít hladké tvary, které jsou vyrobeny z krásných jasných a pestrých barev. Tato značka se také zaměřuje na elegantní modely, jako jsou různé šaty, koktejlky, sáčka, halenky apod.

Pro jaro léto 2009 si pro váš šatník značka Miu Miu připravila celu řadu poutavých a jedinečných modelů. Tím nejčastějším prvkem se stala skládaná látka, ale nejen to, dalším zajímavým a charakteristickým znakem je časté použití lesklého materiálu.
Pokud se budete chtít obléknout do letních šatů, zajisté budete z jednotlivých kousků nadšena. Miu Miu uvedla na trh šaty spásané tenkým páskem těsně pod prsy. Tento elegantní detail tak dodává celkovému vzhledu něžnější a mladší look.

Trendy doplňky

Miu Miu se zaměřuje take na stylovou obuv a nabízí bohatý výběr veškerých módních doplňků. Od šálů, šátků, rukaviček, po nádherné kabelky, pásky, klobouky atd.
Pokud se rozhodnete doplňit váš šatník o obuv, neváhejte sáhnout právě po značce Miu Miu. Tato obuv totiž splňuje veškeré požadavky, co si jen můžete přát.
Miu Miu vás dokonale sladí s nádhernýma a luxusníma kabelkama či psaníčkama. Jednotlivé kolekce těchto doplňků jsou navrženy v různých barvách, velikostech, vzorech a jiných detailech.

Veškeré výrobky z kolekcí Miu Miu si můžete zakoupit po celém světě. U nás v České republice se nachází jedna prodejna např. v Praze, na Pařížské ulici č. 13. Výrobky značky Miu Miu jsou tak okouzlující, že si je nelze nezamilovat. Určitě jim neodoláte ani vy.

Článek Miu Miu - moderní a trendy obleční značky Miu Miu byl publikován 6. srpna 2009 v 07.00 v rubrice Značky. Autorem článku je Eva Gomelská. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...