Podzimní doplňky, které musíte mít

Tagy:  doplňky, kabelky, obuv, šály, deštníky, šperky, bižuterie

Sponzorované odkazy:

Podzimní doplňky, které musíte mít

Seznamte se s doplňky, které tento podzim prostě musíte mít! Co mezi ně patří? Samozřejmostí jsou stylové boty, trendy kabelky, úžasné maxi šály, překrásné šperky a bižuterie, deštníky a mnoho dalších.

Doplněk číslo 1 – stylové botky

To, že jsou boty neodmyslitelnou součástí našeho šatníku a botníku, je všem známo. Věděli jste ale, že tím trendy hitem pro letošní podzim jsou kotníkové botky? Tyto boty jsou velice pohodlné. Můžete si je pořídit jak na vysokém podpatku, na platformě, ale i na klasické hladké podrážce. Ať už si oblečete kalhoty, džíny, sukni, šaty nebo kraťasy – hodí se opravdu ke všemu. Jestliže na sebe chcete upoutat pozornost a vypadat opravdu trendy a hot, pořiďte si botky se stříbrnou špičkou. Je to ten poslední výstřelek módy, který doslova zahýbal celosvětovými přehlídkovými moly. Jedná se o elegantní, ale zároveň i dosti odvážný model.
A dalším trendem v oblasti bot jsou vysoké kozačky nad kolena. Tento typ kozaček se objevil již před několika lety a doslova se po něm slehla zem. V jednadvacátém století se opět dostávají do kurzu. Nejen že v těchto kozačkách budete vypadat elegantně, ale zároveň můžete vykouzlit sexy rafinovaný či drsný vzhled. Nejen že jsou vysoké kozačky IN, ale také zahřejí vaší nožku.

Vysoké boty a kozačky jsou letošní podzim INVysoké boty a kozačky jsou letošní podzim IN

Doplněk číslo 2 – šperky a bižuterie

Co k ženě bezpochyby patří, jsou šperky, drahé kameny a bižuterie. Letošní podmínkou podzimních šperků je extravagance, zlatá barva a originální uzly. Náhrdelníky z bižuterie jsou vhodné pro každou příležitost. Hodí se nejen na ples, do práce, ale také na běžné nošení, např. doma. Pokud se budete chtít líbit příteli, manželovi nebo jen sama sobě, neváhejte svůj dekolt ozdobit.
A jaký šperk se k ženám stoprocentně hodí? Ano, náušnice. Rok 2009/2010 dává přednost podlouhlým tvarům, které vypadají opravdu stylově a sexy. Mezi ty nejžhavější a nejoblíbenější designy návrhářů patří exotické modely. Nechte se proto inspirovat a buďte trendy.

Doplněk číslo 3 – šály

Velké šály, to je to pravé. Také jsou známy pod názvem maxi šály. Tento skvělý a nezbytný doplněk pořídíte v mnoha barvách a designech. Vyhýbejte se tmavým odstínům, pořiďte si spíše veselé barvičky a odstíny. Nádherně budete vypadat ve fialkových, zelených nebo oranžových odstínech. Ovšem chybu neuděláte ani s klasickou bílou barvou.

Maxi šály nemusí být pletenéMaxi šály nemusí být pletené

Doplněk číslo 4 – kabelky

Kabelky jsou snad jedním z nejoblíbenějších dámských doplňků. Kabelky jsou součástí snad každé kolekce a nejinak je tomu i té podzimní. Opravdu máte z čeho vybírat. Letošní kabelky by měly obsahovat netradiční vzory, třásně, lesk, zvířecí motivy nebo neobvykle umístěné přezky či jiné doplňky. Také kabelky s malými uchy jsou opravdovým hitem. Stačí si jen vybrat.

Kabelka Miu Miu s netradičními třásněmiKabelka Miu Miu s netradičními třásněmi

Doplněk číslo 5 – deštníky

Tou nejdůležitější součástí do podzimního počasí jsou deštníky. Slouží nám nejen po praktické stránce, ale navíc mohou být i stylovým doplňkem. Nezapomeňte si pořídit skutečně kvalitní kousek, který bude mít trendy a originální design.

Originální deštníkOriginální deštník

Článek Podzimní doplňky, které musíte mít byl publikován 27. listopadu 2009 v 08.00 v rubrice Doplňky. Autorem článku je Mgr. Eva Gomelská. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...