TOPGAL – český výrobce kvalitních batohů

Tagy:  Topgal, kožená galanterie, Baťa, školní batohy, batohy, aktovky, spisovky, pláštěnky, tašky, cestovní tašky, ledvinky

TOPGAL – český výrobce kvalitních batohů

O společnosti TOPGAL

Firma TOPGAL, a. s., vznikla v roce 1993. Jedná se o českého výrobce kvalitních batohů, tašek, kabelek, penálů, aktovek, peněženek a dalších výrobků kožené galanterie. Firma se v České republice stává stále oblíbenější, nejen díky své široké nabídce zboží, ale především kvůli kvalitě služeb, rychlosti dodávek a komfortních vlastností. TOPGAL působí také za hranicemi České republiky, např. v Rakousku, Slovensku, Polsku a Maďarsku.
Cílem společnosti je perfektní služba zákazníkovi, neocenitelná kvalita výrobků, moderní a trendy vzhled a to vše za přijatelnou cenu. TOPGAL je zákazníky hodnocena jako producent kvalitních, zdravotně nezávadných a moderních produktů.

Přehledná manažerská aktovka na notebookPřehledná manažerská aktovka na notebook

Výrobky značky TOPGAL

Společnost TOPGAL se specializuje na výrobu školních a studentských batohů, školních penálů a pouzder, pánských aktovek a spisovek, sportovních a volnočasových batohů (dámské, dětské, na notebook, sportovní), ale také na cestovní tašky, dámské a dívčí kabelky, dětské ledvinky a kapsičky a na dětské peněženky.
Výrobky firmy TOPGAL jsou na trh uváděny pravidelně, vždy reagují na poslední trendy, styly, barvy, tvary apod. Můžete se s nimi setkat v obchodech s koženou galanterií, v obchodech obuvi (např. Baťa), sportu a nebo v papírnictvích.
Při nákupu školního batohu se zaměřte na věk dítěte. Pro ty nejmenší školáčky vybírejte např. z kolekce CHILLI, pro starší žáky pak z kolekce Street HIT a NHL.

Školní batoh Chilli – GreenŠkolní batoh Chilli – Green

Děti jsou nejdůležitějšími zákazníky?

Zákazníky číslo jedna jsou děti a školáci všech věkových kategorií. Výrobky jsou ovšem nabízeny také ostatním věkovým kategoriím – mužům i ženám.
Školní batohy mají určitá bezpečnostní kritéria. Např. se mezi ně řadí: reflexní odrazové plochy, reflexní piping (na popruzích nebo po obvodu batohu), fluorescenční pláštěnky nebo také blikačky. Díky těmto vlastnostem bude vaše dítě lépe viditelné nejen na přechodu pro chodce, silnici, ale také na chodníku, v parku apod. Navíc se společnost TOPGAL snaží vyrábět zajímavé školní batohy, které si každé dítě oblíbí. Na trhu je celá řada barevných variant s různými vzory a motivy. Pokud si vaše dítě přeje mít svého oblíbeného hrdinu nebo postavičku pořád sebou, není problém batoh upravit podle své nálady (výměnnými dekorativními prvky).
Dalším důležitým kritériem je kvalita, design a praktičnost. Batohy mají pevná, anatomicky tvarovaná záda a široké popruhy. Tyto vlastnosti se postarají o to, aby si školáci neničili záda. Firma TOPGAL myslí i na nepříznivé počasí a k batohům vyrábí pláštěnky, které jsou přesně šité na míru. Zapomeňte na promáčené knihy a sešity, batohy TOPGAL ochrání nejen vaše dítě, ale i obsah tašky či batohu.

Studentský batoh HITStudentský batoh HIT
Dětský batoh Chilli Baby – BlueDětský batoh Chilli Baby – Blue

Kvalita za rozumnou cenu

TOPGAL se stala tou nejúspěšnější společností ve výrobě batohů a školních tašek. Již několik let spolupracuje s BESIPem. Batohy, tašky, aktovky apod. mají ty nejlepší a nejúčinnější prvky pasivní bezpečnosti. Batohy značky TOPGAL dokonce vyhrály již několik nezávislých testů kvality.

Tříkomorový školní batoh s blikačkouTříkomorový školní batoh s blikačkou

Zalíbil se vám některý batůžek, sháníte kvalitní, bezpečený a přitom krásný batoh pro vaše dítko? Nakupujte obezřetně a pořiďte si batoh přímo od výrobce TOPGAL.

Článek TOPGAL – český výrobce kvalitních batohů byl publikován 31. října 2009 v 08.00 v rubrice Doplňky. Autorem článku je Mgr. Eva Gomelská. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...