V růžovém s Hello Kitty

Tagy:  Hello Kitty, sanrio, kočička, kabelky

Sponzorované odkazy:

V růžovém s Hello Kitty

Hello Kitty je japonská postavička malé bílé kočičky, která se zrodila ve firmě Sanrio již před více jak 30ti lety. O nějakou dobu později vznikl japonský kreslený seriál, kde právě Hello Kitty sehrála hlavní roli. Nám je známá především kolekce módních doplňků s logem bílé kočičky Hello Kitty, která je v Čechách v omezené míře k sehnání.

Čím je Hello Kitty charakteristická?

Cílová skupina zákazníků značky Hello Kitty jsou malé holčičky a mladé dívky. Není však výjimkou, že roztomilá móda značky Hello Kitty osloví i kdejakou mladou dámu. Logo, pod kterým značka vystupuje je jednoduchý obrázek hlavičky kresleného bílého kotěte obvykle s červenou či růžovou mašličkou u ucha. Tento motiv najdeme také na výrobcích značky Hello Kitty. Sortiment je opravdu široký, především v Japonsku ale i v Americe nezná spektrum produktů meze.

Nejznámější kousky z dílny Hello Kitty

V Čechách patří mezi nejznámější a nejsnadněji sehnatelné zboží značky Hello Kitty nejrůznější papírenské potřeby a případně i hračky. K sehnání je výbava pro školáky s veselými motivy. V některých prodejnách najdeme kouzelné růžové penály, třpytivé tužky a propisky a mnoho dalšího. Dalším oblíbeným artiklem jsou Hello Kitty kabelky, kterých lze na internetu nejít neuvěřitelné množství. Jak to tak vypadá, zásadou značky je zaumout a okouzlit. Kabelky jsou veselé a barevné, obvykle ve světle růžové či bílé barvě. To však není pravidlem. Seženeme kabelky, tašky i baťohy nejrůznějších velikostí a tvarů. Ačkoliv lze o taškách Hello Kitty bezesporu prohlásit, že pro dospělou ženu jsou příliš „sladké“, najdeme mezi nimi i výjimku. Černá decentní kabelka s drobným a velmi jednoduchým motivem Hello Kitty kočičky by se dala vzít i do práce.

Peněženka z aktuální kolekce Hello Kitty, autor: Hello KittyPeněženka z aktuální kolekce Hello Kitty, autor: Hello Kitty

S Hello Kitty na každém kroku

Značka Hello Kitty nabízí speciální kolekci růžových mobilních telefonů, kompletní výbavu na snowboarding, mnoho bytových doplňků, dokonce i celé kusy nábyteku. Logo Hello Kitty kočičky může najít opradvdu na všem, co si jen dokážeme představit. Od oblečení přes hračky, doplňky, elektroniku, sladkosti až po hudební nástroje a kosmetiku.

Hello Kitty koš na prádlo, autor: EmihiraiHello Kitty koš na prádlo, autor: Emihirai

Hello Kitty kuriozity

Při pátrání po prokuktech Hello Kitty není nijak obtížné narazit na množství kuriozit. Jednou z takových zajímavostí je například velmi extravagantní model, který byl k viděné v dubnu na přehlídkovém mole. Róba vznikla ve spolupráci s prestižní značkou Dior. Modelka se předvedla v barevných kalhotách s vrškem ověšeným plyšovými postavičkami Helo Kitty různých velikostí.

Článek V růžovém s Hello Kitty byl publikován 22. listopadu 2009 v 00.00 v rubrice Značky. Autorem článku je Šárka Rychtářová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...