Proslulé kabelky Louis Vuitton

Tagy:  kabelka, Louis Vuitton, Vuittonka, Monogram canvas

Sponzorované odkazy:

Proslulé kabelky Louis Vuitton

Existuje žena, která by nikdy neslyšela o světoznámých luxusních kabelkách od výrobce Louise Vuittona? Existuje žena, která by se bránila mít alespoň jeden kousek z kolekce nejžádanějších kabelek na světě? Odpovědet NE lze jen stěží.

Louis Vuitton je fenoménem, který zahltil celý svět. Kabelky od Louise Vuittona nosí hvězdy světového i českého showbusinessu a jsou tak výrazné, že si jich nelze nevšimnout. Luxusní kabelkou Louise Vuttona se může chlubit ta z nás, která je připravená do módního kousku investovat kolem 30ti tisíc. Je však víc než jasné, že ten pocit, kdy v rukou poprvé sevřete svou originální kabelku, je k nezaplacení.

Světový Louis Vuitton

Značka Louis Vuitton je synonymem pro vkus, luxus a eleganci. Louis Vuitton mezi kabelkami je něco jako Porsche či Ferrari mezi sportovními vozy. Za kufr či kabelku Louis Vuitton se nestydí ani nejznámější hvězdy Hollywoodu. Dokonce se doplňky Louis Vuitton dostanou do kdejakého amerického filmu či seriálu.

Jedinečný LV, autor: Ha-WeeJedinečný LV, autor: Ha-Wee

Jedna ze sta?

Není žádným překvapením podotkneme-li, že ne každá Louis Vuitton kabelka, kterou na někom uvidíme, je pravá. Výrobky Louis Vuitton patří mezi nejvíce kopírované a v oběhu tudíž je ohromné množství jejich napodobenin. Určení pravosti výrobků je mnohdy obtížné. S jistotou můžete nakupovat v originálním kamenném obchodu Lous Vuitton, který je například v Praze v Pařížské ulici. Všechny ostatní cesty, jak ke kabelce přijít, jsou minimálně podezřelé. Přes internet nikdy nevíte, co kupujete, a ani kabelka za 20 tisíc nemusí být pravým originálním kouskem z výroby Louise Vuittona. Existují i společnosti, které nabízí repliky luxusních kabelek, přičemž se zabívají jejich kvalitou, ale zákazníka nebalamutí originalitou výrobku. Na velkolepou příležitost si můžete některou z luxusních Louis Vuitton kabelek zapůjčit ve speciální pujčovně značkových kabelek. Týdenní zapůjčení stojí okole jendoho až dvou tisíc Kč.

Kolekce kabelek

Kabelky které vídáme nejčastěji jsou pravděpodobně kousky z kolekce Monogram Canvas. Jedná se o tmavě hnědé kabelky se světlehnědými monogramy Louise Vuittona a s typickým květinovým vzorem. Často se s nimi setkáváme také z toho důvodu, že jsou jedním z hlavních cílů padělatelů. Další již poměrně „okoukaná“ je kolekce bílých kabelek s různobarevnými monogramy LV a květinami. Nejaktuálnější kolekce nám nabídne bohatý výběr mezi černými elegantními kabelkami menších velikostí i několik barevných kousků.

Zajímavý kousek z dílny LVZajímavý kousek z dílny LV

Článek Proslulé kabelky Louis Vuitton byl publikován 15. listopadu 2009 v 00.00 v rubrice Doplňky. Autorem článku je Šárka Rychtářová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...