Elegantní v těhotenství

Tagy:  těhotenské oblečení, těhotenství, těhulky, těhotenské kalhoty, těhotenské svetry, těhotenské tuniky, těhotenská obuv

Sponzorované odkazy:

Elegantní v těhotenství

Těhotenství nevyhnutelně provázejí problémy s odíváním, ale většina žen ví, jak se s nimi úspěšně vypořádat.

Nastává nová etapa oblékání

V počátečních měsících těhotenství se bříško neznatelně zakulacuje, takže ženám většinou vystačí klasické kalhoty či sukně, které nosily doposud. Když už to ale nadále není možné, raději si oblečou něco pohodlnějšího, co je neškrtí, v čem se cítí nadmíru pohodlně a volně. Spíše se přiklánějí k volnějším šatům, které nijak netěsní na bříšku a navíc mohou dokonce zamaskovat začáteční těhotenství.
Časem ovšem bříško naroste do „obřích“ rozměrů, kdy nelze už ani trochu zakrýt. To ovšem neznamená zamknout na tyto měsíce šatník a ponechat celou vaší garderobu jen tak. Teď nastává etapa, kdy byste se měla naučit kombinovat vaše běžné oblečení s těhotenským.

Těhotenské kalhoty

Asi každá nastávající maminka ví, že těmi nejlepšími kalhoty jsou mateřské kalhoty klasického střihu nebo oblíbený vzor s laclem. Těhotenské kalhoty jsou vždy doplněny pružným bavlněným pásem, který zajišťuje pohodlí nejen vašeho miminka, ale i vás samotných. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které uspokojí veškeré vaše potřeby. Budoucí maminky si mohou vybírat např. mezi riflemi, společenské kalhoty, těhotenskými džínami, kalhotami na běžné nošení, pro volný čas apod. Jak již bylo zmíněno, kalhoty bývají ukončeny pružnou vsadkou, která se po dobu vašeho těhotenství krásně přizpůsobuje rostoucímu bříšku, a všem budoucím maminka zaručí maximální pohodlí.

Co ke kalhotám?

Nastávající maminky se rádi oblékají do moderního oblečení. Díky tomu, že vám bříško narůstá, je lepší vybírat takové modely triček, svetrů a jiných svršků, které budou o něco delší a zakryjí celé vaše bříško i v pozdních měsících těhotenství. Univerzální jsou těhotenské roláky a tuniky. Jsou tak nepostradatelným doplňkem vašeho šatníku. Hodí se téměř ke každému oblečení, jak ke kalhotám, tak např. i k sukni, saku apod. Dá se říci, že roláky jsou prostě pohodlné skoro jako svetry. Co se týče letních měsíců, maminky se bezpochyby budou nejlépe cítit ve volném a vzdušném oblečení – v šatech. Na výběr mají opravdu širokou nabídku. Záleží pouze a jenom na vás, jakému střihu, materiálu a designu dáte přednost.

Obuv pro těhulky

V počátku těhotenství maminky rádi nosí obuv jako obvykle. Ať už se jedná o běžné sportovní boty, vycházkovou obuv, kotníčkové boty či boty na vysokých podpatcích. Nezapomínejte, že je lepší zvolit takovou obuv, ve které vám nebudou natýkat nohy, vytvářet se křečové žíly na nohou apod. Pro všechny nastávající maminky je bezpochyby lepší, obout si zdravotnickou obuv nebo boty na nižším podpatku.

Článek Elegantní v těhotenství byl publikován 29. listopadu 2009 v 08.00 v rubrice Dámská móda. Autorem článku je Mgr. Eva Gomelská. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...