Psaníčko – kabelka nejen na ples

Tagy:  kabelka, psaníčko, ples, plesové doplňky

Sponzorované odkazy:

Psaníčko – kabelka nejen na ples

Kabelky jsou módním doplňkem, nikoli pouze praktickým pouzdrem na věci, které chceme mít vždy u sebe. Pro mnohé ženy je nakupování kabelek největší vášní. Trendy jsou různé a naše požadavky také. Psaníčkové kabelky jsou tak trochu odlišné. Mají mnoho příznivcůů ale jsou i ženy, které žádnou takovou kabelku nevlastní a ani by vlastnit nechtěly. Kabelky tvaru psaníčka jsou záležitostí pro odvážnější ženy, které rády drží krok s módou. Inspirujte se u hollywoodských hvěz­d.

Jak kabelky – psaníčka vypadají

Psaníčkové kabelky působí maximálně žensky a elegantně. Jsou v zásadě menších velikostí, nemají obvykle ucho a nosí se v ruce či pod paží. Existují i psaníčka s krátkou šňůrkou na straně. Dají se tak nosit prakticky jako náramek, čímž plní roli zajímavého módního doplňku i praktické úschovny cenností. Psaníčka jsou velmi často nošena na plesy a společenské události, skvěle se totiž hodí k šatům. Pěkně však vypadají i u oblečení na běžné denní nošení, nese-li alespoň nějaké znaky elegance.

Jednoduchá, ale efektní, autor: ebagsJednoduchá, ale efektní, autor: ebags

Výhody psaníček

Psaníčka jsou různě velká, od drobných, do kterých se vejdou klíče, mobil a peníze po prakticky rozměrné, do kterých bez problému dostaneme i diář, psací potřeby, kosmetiku a celou peněženku. Ať je jakkoliv velké, psaníčko je vždy jemným a elegantním doplňkem. Obzvláště se hodí v létě na schůzky ve městě. Výhoda psaníček je, že jsou velice praktická, potřebujeme-li pouze pár věcí a nechceme-li je pokaždé hledat ve velké tašce. Výhoda také je, máme-li psaníčko pod paží, že máme obě ruce volné a nic nás neobtěžuje na rameni.

Vyberte si nejhezčí psaníčko

Psaníček je nepřeberné množství a nejdůležitějším kritériem bude, kam chcete psaníčko nosit. Obchody nabízejí překrásná třpytivá psaníčka, zdobená flitry a kamínky, která se však přece jen hodí nejlépe ke stejně laděným šatům. Matná decentní psaníčka lze nosit i k nepříliš noblesnímu oblečení a klasický vzor hadí kůže umožní vzít psaníčko do města i do divadla. Zvolte výraznou barvu psaníčka a slaďte s ním některé další prvky, například šperky či šálku. Vždy budete mít styl a nemusíte se bát, že by si vás někdo mohl nevšimnout. Pořiďte si psaníčko v decentní barvě a budete jej moct vzít k jakémukoliv oblečení bez přemýšlení. Vyhrajte si se sestavováním róby na ples a vyberte psaníčko přesně ladící k barvě šatů.

Vyšívaný skvost, autor: perfecthandbagsVyšívaný skvost, autor: perfecthandbags

Článek Psaníčko – kabelka nejen na ples byl publikován 31. prosince 2009 v 00.00 v rubrice Doplňky. Autorem článku je Šárka Rychtářová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...