Inspirace na maškarní

Tagy:  karneval, kostými, maškarní, bál, převleky, masky,

Sponzorované odkazy:

Inspirace na maškarní

Maškarní plesy již dlouho nejsou záležitostí pouze pro malé děti. Jít na ples v převleku má mnohá pozitiva a kdo by si rád nevyzkoušel jeden večer v kůži někoho jiného. Originální převlek navíc může být skvělým konverzačním tématem a také proto se na maškarních bálech velmi snadno a rychle seznámíme s novými lidmi. Správný výběr kostýmu je zásadní pro to, abychom se na takovém plese cítili dobře. Dejte si tu práci a kostým promýšlejte nejlépe týden předem. Stihnete si tak obstarat vše potřebné a budete mít čas i zhotovit zhotovitelné. Kostým pak nebude mít chybu!

Faktory zohledněné při výběru kostýmu

Výběr kostýmu je velice individuální tvůrčí záležitostí. Ve vybraném kostýmu se vždy promítne naše osobnost i aktuální nálada. Je dobré si rozmyslet, zda chcete působit vtipně, sexy či oslnit dokonalým zpodobnění některé filmové postavy. U zhotovování kostýmu si obvykle nevystačíte pouze s vlastním šatníkem. Skvělý nápad totiž obvykle zahrnuje nutnost vlastnit velmi neobvyklé části oděvu či rekvizity. Kvůli tomuto důvodu se vyplatí obvolat známé a oběhnout obchody.

Výběr sexy kostýmu

Sexy kostým je obvykle takový, který odhaluje více, než by měl. Chcete-li na maškarním plese ukázat své přednosti a oslnit opačné pohlaví, vsaďte na něco skutečně vzrušujícího. Již klasicky působí sexy kostýmek zajíčka se síťovanými punčochami, vysokými podpatky a roztomilými oušky. Obléknout si můžete i některý z kostýmů, který seženete v obchodech zaměřených na erotické pomůcky. Nesmíme však zapomenout, že se chystáme do společnosti, a tak by alespoň některé části našeho těla měly zůstat zahalené. Inspirovat se můžete sexy pokojskou či zlou čerticí. Další možností, jak být sexy, a zároveň prakticky jediná možnost, jak být pouze v podprsence (opomeneme-li záchranářku pobřežní hlídky) je vyrazit v kostýmu břišní tanečnice.

Sexy čarodějka, autor: fancydressSexy čarodějka, autor: fancydress

Výběr vtipného kostýmu

Chcete-li působit na maškarním plese jako pravý bavič, zvolte kostým některé z ohromného počtu pohádkových postav. Klasický je Mickey Mouse, Pepek námořník, Popelka, pirát či čarodějnice. Vsadit můžete i na neandrtálce, vězně či bláznivého vědce.

Výběr propracovaného kostýmu

Propracovaný kostým každého oslní dokonalým zpracováním a možná i zajímavým nápadem. Nádherně noblesní bude působit kostým princezny v bohatých šatech s korunkou ve vlasech. Hezky může působit kostým drákuly, geishy, kovboje, Jamese Bonda či policistky. S takovými kostýmy je možné skutečně si vyhrát a když nezaujmou sexy vzhledem ani nepobaví, mohou dostat lidi do údivu dokonalostí zpracování.

Egypťanka, autor: fancydressEgypťanka, autor: fancydress

Článek Inspirace na maškarní byl publikován 25. prosince 2009 v 00.00 v rubrice Dámská móda. Autorem článku je Šárka Rychtářová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...