Vánoční dárky pro ženy

Tagy:  vánoční dárky, parfémy, kosmetika, doplňky, kabelky, šperky, obuv, spodní prádlo

Sponzorované odkazy:

Vánoční dárky pro ženy

Vánoce se pomaloučku, potichoučku, ale jistě blíží. Už máte vybrány ty správné dárky? Tento článek vám dodá inspiraci, co pořídit vaší drahé polovičce, sestře, mamince, babičce, kolegyni… zkrátka zde najdete inspiraci pro vánoční dárky pro ženy.
Nákupní střediska se pomalu a jistě začínají naplňovat a každý začíná shánět nějaký ten dáreček. Většina z nás se na Vánoce zajisté těší. Pokud se letos chcete vyhnout stresu z nakupování dárků pro vaše blízké, čtěte dál a dozvíte se pár zajímavých tipů.

Dárkové poukázky

Každý z nás rád dárky dostává, ale jistě je také rád dává. Někdy je opravdu složité vymyslet, jaký dárek je ten pravý. Sehnat takový dárek, který udělá nejen radost, je to nejsložitější.
Vhodné dárečky, které nezaberou žádné místo, jsou např. dárkové poukázky na ošetření pleti, večerní nalíčení, kosmetiku apod. V každém salonu bude o ženu velice dobře postaráno. Pracovníci salonu vám navíc mohou udělat rozbor pleti, doporučí vám, jaká kosmetika je pro vás nejlepší a poradí vám, jak o sebe pečovat. Tento dárek se zajisté bude líbit každé ženě.

Kosmetické balíčky a parfémy

Co se týče tradičních dárečků, nabízejí se např. kosmetické balíčky. Jistě samy dobře víte, že jich není nikdy dost. Na českém, ale také na zahraničním trhu, se vyskytuje nepřeberné množství kosmetických značek. Máte opravdu z čeho vybírat.
Ženy milují nejen kosmetiku, ale také různé vůně. Všimli jste si, že vaší partnerce dochází oblíbená vůně? Není nic lepšího, než pořídit novou. Dávejte ovšem pozor na to, jestli si právě vaše partnerka potrpí na známou a osvědčenou vůni, nebo jestli by raději přivítala vůni novou. Luxusní parfémy se hodí s naprostou jistotou.

Šperky

Šperky jsou tím nejlepším přítelem pro ženy. Žena šperků nemá nikdy dost a rády jsou jimi obdarovávány. Vybírat můžete z bohatých kolekcí prstýnků, náramků, řetízků, přívěsků, náušnic či celou sadou šperků. Dejte si jen pozor, jestli daná žena, kterou chcete obdarovat dává přednost stříbru, bižuterii, bílému nebo žlutému zlatu, diamantům, perlám apod.

Luxusní prádlo

Krásné spodní prádlo je vhodný dárek, který by od svého partnera přivítala kdejaká žena. Pánové, dobře si nastudujte velikosti, aby od vás vaše drahá polovička nedostala velikost XXL, když její konfekční velikost nepřesáhne 38. Navíc, pokud dobře vyberete, můžete mít ze zmíněného dárku radost a potěšení oba dva. Pod vánoční stromeček se hodí spíše luxusnější a elegantnější spodní prádlo, např. krajkové, saténové, volte raději černou klasiku, bílé odstíny nebo dráždivě červenou barvu. Velice hezky působí také barvy, které jsou pro letošní zimu IN – a to fialová, karamelová nebo smetanová barva.

Módní doplňky

Ženy milují nejen kosmetiku, parfémy a šperky, ale také módu jako takovou. Velice vhodným módním doplňkem je kabelka nebo boty. Neváhejte svoji ženu obdarovat luxusní kabelkou, nebo překrásnými botkami. Specializované obchody doslova praskají ve švech, tak nečekejte a vybírejte.

Článek Vánoční dárky pro ženy byl publikován 7. prosince 2009 v 07.00 v rubrice Doplňky. Autorem článku je Mgr. Eva Gomelská. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...