Harvie & Hudson, elegatní a vkusná pánská móda

Tagy:  Harvie & Hudson, pánská móda, obleky, košile, kravata, elegance

Sponzorované odkazy:

Harvie & Hudson, elegatní a vkusná pánská móda

Harvie & Hudson je značka oblíbených pánských kolekcí oblečení s dlouhou tradicí. Harvie & Hudson umožní mužům cítit se jedinečně v každém okamžiku díky skvěle elegantní a přitom ležérní módě, která perfektně sedne na míru.

O značce Harvie & Hudson

Značka Harvie & Hudson se zrodila, aby umožnila mužům všech věkových kategorií cítit se dobře. Klasická móda značky Harvie & Hudson skvěle sedí a působí elegantně a luxusně. Muži, kteří sází na tento osobitý gentlemanský styl oblékání, dobře vědí, v čem je jeho kouzlo.

Harvie & Hudson je britská značka, která v současné době nabízí široký sortiment pánského oblečení a nově uváděné kolekce bývají okamžitě vyprodané. Obliba značky stále stoupá a důvodem, proč tomu tak je, je jedinečné snoubení kvalitních materiálů, klasických střihů a moderních barevných provedení. Harvie & Hudson je noblesní značka nabízející pánům skvěle padnoucí košile a obleky, kabáty a dále doplňky jako pestrou kolekci kravat, šál a rukavic.

Kravaty Harvie & Hudson

Košile bez kravaty snad ani není košilí. Kravaty Harvie & Hudson jsou nápadité a oživí jakoukoliv košili. Kravaty Harvie & Hudson jsou ozdobou, která upoutá pozornost a košilím dodá vůni nevšednosti a luxusu. Harvie & Hudson a nabízí širokou kolekci barevných kravat vyrobených z prvotřídních materiálů. Kravaty Harvie & Hudson jsou vkusné a přitom neobyčejné. Vybírat se dá z jednoduchých jednobarevných kravat v pastelových odstínech po obvykle dvou až tříbarevné kousky. Barvy, motivy a vzory jsou voleny velmi pečlivě a kravaty tak působí vesele, nikoli však cirkusově. Na kravatách Harvie & Hudson objevíme oblíbené šikmé proužky, kostičkovaný vzor, ale také mnoho netradičních motivů. Kravaty od Harvie & Hudson mají styl a košilím dodají šmrnc a punc luxusu.

Žluto modrá kombinace, autor: Harvie & HudsonŽluto modrá kombinace, autor: Harvie & Hudson

Košile Harvie & Hudson

Košile od Harvie & Hudson jsou naprosto věhlasné.Harvie & Hudson se soustřeďuje převážně na klasické střihy a košile jsou ze 100% přírodní bavlny. Módní návrháři si při tvorbě návrhů vyhrají s barvami a každá košile téměř mistrovským dílem. V kolekci klasických košil najdeme obvykle jednoduché pruhované košile s využitím bílé barvy v kombinaci s pastelovým odstínem nejčastěji modré či růžové. Kolekce Slim Fit nabízí zúženou verzi oblíbených košil, které působí o něco sportovněji. Moderní smýšlení společnosti se projevuje u nadčasových dvoubarevných košil, jejichž základ je opět nejčastěji v modré či růžové barvě a jako vkusné oživení je u košil použito odlišné bíle barvy v oblasti límečku a kapsy.

Modrobílé proužkování, autor: Harvie & HudsonModrobílé proužkování, autor: Harvie & Hudson

Článek Harvie & Hudson, elegatní a vkusná pánská móda byl publikován 3. ledna 2010 v 00.00 v rubrice Pánská móda. Autorem článku je Šárka Rychtářová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...