Znáte rozdíl mezi podvazkem a podvazkovým pásem?

Tagy:  Podvazkový pás, podvazek

Sponzorované odkazy:

Znáte rozdíl mezi podvazkem a podvazkovým pásem?

Podvazkový pás je součást dámského spodního prádla. Slouží k držení punčochy na nohou a zamezuje, aby punčocha sjížděla dolů. Má nejméně 4 podvazkové tahy se sponkami, do kterých se upínají lemy punčoch. Nepleťte si ale podvazkový pás s podvazkem. Podvazek je gumovou kroužek s krajkou, obepínající nohu, který je přetažen přes punčochu a drží ji na stehně.

Podvazkový pás, který si oblíbítePodvazkový pás, který si oblíbíte

Cleopatra

Jistě máte dilema, vždy když si oblékáte kalhotky, zda si je vzít přes nebo pod podvazkový pás. Vzít si kalhotky na podvazkový pás je praktické a to hlavně při dlouhodobém nošení, kdy se pravděpodobně nevyhneme použití toalety. Návrháři vymysleli speciální model spodních kalhotek, které jsou střihem a designem přizpůsobeny pro nošení před podvazkový pás. Nebo se dají sehnat kalhotky a podvazkový pás v jednom.

Svatební podvazky

Svatební podvazky mají velkou tradici. Přinášejí totiž novomanželům štěstí. Možná jste nevěděli, že svatební podvazky používá jak nevěsta, tak ženich. Nevěsta ve svatební den, jako součást oblečení a ženich při loučení se svobodou. Svatební podvazky se vyrábějí v různých barevných provedeních, dokonce existuje i speciální svatební podvazek s lahvičkou na alkohol (asi na kuráž).

PodvazekPodvazek

Podvazkový pás

Nosit punčochy je snadné. Uvidíte, jak se z vás za pár dní stane mistryně, stačí se řídit několika zásady. Kovové přezky, na rozdíl od plastových, vám zaručí, že punčocha ze sevření nevyklouzne. Důležitý je také počet podvazků. Šest podvazků zajistí nejlepší uchycení, shání se však v obchodech velmi obtížně. Pokud jste si oblíbila podvazkový pás jen se čtyřmi podvazky dbejte, aby zadní podvazky byly přibližně o 3 cm delší než ty přední. Maximálně pohodlné jsou hluboké podvazkové pásy s krátkými podvazky.

Podvazkový pás je moc sexyPodvazkový pás je moc sexy

Podvazkový pás spolu s kalhotkami a podprsenkou nebo kalhotkami a korzetem dokáže vytvořit opravdu nádherný komplet. Podle stylu a vkusu si může vybrat opravdu každý, v prodeji jsou podvazkové pásy: luxusní, elegantní, sexy a erotické. Nejdůležitější je, aby vám podvazkový pás ladil se zbytkem kompletu, pak už je jen na vás zda zvolíte provokativní černou, romantickou bílou nebo třeba vášnivou bordó.

KompletKomplet

Udělejte si radost a dopřejte si něco výjimečného. Budete neodolatelná.

Článek Znáte rozdíl mezi podvazkem a podvazkovým pásem? byl publikován 15. dubna 2010 v 00.00 v rubrice Dámská móda. Autorem článku je Jana Arnoštová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...