Dámské žabky

Tagy:  dámské žabky, žabky, letní obuv, pantofle, dámské pantofle, žabky Adidas, žabky Nike

Sponzorované odkazy:

Dámské žabky

Žabky

Začíná léto a tedy i období, kdy se na nohou drtivé většiny žen a dívek objeví pantofle, zvané žabky. Jejich popularita zejména poslední dobou výrazně stoupla a nezdá se, že by se tento trend měl v nejbližší době změnit.

Není divu. Přednosti dámských žabek jsou naprosto zřejmé. Tyto botky jsou velice pohodlné, i když se již objevují modely s podpatkem, stále poskytují nohám vítanou úlevu v letním horku, kdy se jen málokterá žena s chutí obuje do střevíčků na jehlách. Dámské žabky také nikde netlačí, jsou vzdušné a lehoučké.

Poslední dobou se ovšem objevují i varovné zprávy, podle nichž časté nošení dámských žabek způsobuje deformace palce, klenby a chodidla vůbec.

Nadšence a příznivce žabek tyto poplašné zprávy však jistě neodradí od nošení svého oblíbeného páru žabek či nákupu zcela nového. Léto je za dveřmi – proč se tedy nepochlubit novými botkami? Je skutečně z čeho vybírat. Kromě již zmiňovaného fíglu s podpatkem se na trhu objevují i jiná více či méně originální vylepšení: je možné sehnat dámské žabky ze všech možných materiálů a barev, ozdobené třásněmi, flitry či korálky. Každá žena si vybere styl, který jí nejlépe sedne – v současné době není problém najít dámské žabky ve stylu etno i street módy, dámské žabky elegantní, sportovní i romantické. Ceny jsou – samozřejmě – velice různorodé, obvykle souvisí s kvalitou i značkou, proto si pečlivě rozmyslete, na co kladete důraz – dražší, ale kvalitní obuv je jistě lepší investicí než levný šmejd, na druhou stranu, považujete za nezbytně nutné honosit se jménem světoznámé značky a připlatit si o několik stovek až tisíc víc jen za jmenovku?

Jako malou ochutnávku nabízím žabky dvou známých a celosvětově proslulých firem:Adidas a Nike.

Žabky Adidas

Adidas vstupuje do letošní sezóny s nabídkou dámských žabek, vyznačujících se několika základními vlastnostmi. Všechny botky jsou velice lehounké, se sportovně-ležérním designem, dámské žabky jsou pochopitelně laděny spíše do „ženských“ barev – pastelově modré či růžové. Adidas také slibuje maximální možný komfort, jehož je dosaženo použitím nových syntetických materiálů.

Žabky Nike

Nike nabízí především funkčnost a pohodlí. Dásmké žabky této firmy mají solidní, ležérní design, velice jednoduché a příjemné provedení. Firma Nike taktéž nabízí komfort, boty vyrobené ze syntetických materiálů či pravé kůže uspokojí i nejnáročnější zákaznici.

Článek Dámské žabky byl publikován 27. října 2008 v 09.00 v rubrice Boty. Autorem článku je Markéta Jeníková. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...