Orsay - barevná krása

Tagy:  Orsay, dámské oblečení, city styl, casual styl, party styl

Sponzorované odkazy:

Orsay - barevná krása

Orsay je značka kvalitního dámského oblečení. Orsay je značka moderního oblečení. Orsay je značka elegantního oblečení. Orsay je značka určena mladým trendy dívkám. Orsay je móda pro atraktivní ženy… takto bychom mohli pokračovat dál a dál.

Orsay v datech

Tato firma vznikla v 80. letech 20. století, přesně v roce 1975. V tuto dobu byla veškerá móda zn. Orsay k dostání pouze v Německu. Teprve v roce 1993 se začala firma rozvíjet a rozrůstat do dalších zemí. Do Rakouska, Polska, Chorvatska, Bosny a Hercegoviny, Turecka a v neposlední řadě také do České republiky.

City, Casual, Party

Každá žena se může obléci tak, jak je zvyklá, skrátka přesně podle svého vkusu a stylu. Návrháři pro značku Orsay navrhují outfity pro ženy, které se chtějí nejen kvalitně oblékat, ale samozřejmě take moderně, žensky a hlavně za přijatelné ceny.

Jednotlivé oblečení je rozděleno na tři základní skupiny – city, casual a party. Jak jistě ze samotných titulků poznáte, jedná se o určitý styl módy.
City – tento styl je charakteristický jednoduchými a ležérními tvary oblečení a doplňků. Zboží je pohodlné, hodí se na běžné nošení a stále neztrácí svůj trendy šmrnc. Je vhodné do města, na procházky, sport apod.
Casual – tato kolekce je specielně navržena pro ženy, které si přejí zachovat svůj ženský styl i během volného času.
Party – jak už název sám napovídá, tento styl je plný společenských šatů, kalhot, sukní, halenek, topů apod. Ženy se v party stylu vypadají krásné, úchvatně, sexy, zajímavě … V každé společnosti budete zářit jako ta nejjasnější hvězda. Nejdůležitějším bodem v party stylu je jemné používání doplňků, které doplní krásu ženy.
Ženy si v Orsay mohou vybrat oděv pro každou příležitost. Orsay vyrábí nejen oblečení jako jsou kalhoty, jeany, kabáty, sukně, košile, halenky, topy, šaty, bundy, trička, čepice atd., ale také různé doplňky jako jsou klobouky, pásky, kabelky, šperky a mnoho dalších.

Orsay obchody a nebo online

Orsay výrobky si můžete dojít prohlídnout, vyzkoušet a zakoupit v Orsay prodejnách. Obchody se vyskytují po celé České republice. Nejvíce jich samozřejmě najdete v hlavním městě, dále pak v Plzni, Brně, Českých Budějovicích apod.
Další variantou jak se na zboží podívat a popřípadě koupit je na online webovém katalogu. Webové stránky jsou na trhu teprve od roku 1998. Na těchto stránkách se můžete podívat, co je právě IN. A nebo si můžete vyhledat známé a cizí termíny z oblasti módy v tzv. Lexikonu módy. Stránky jsou k dispozici v anglickém, německém, českém a polském jazyce. Pouze na německých stránkách máte možnost zboží zakoupit v online shop.

Článek Orsay - barevná krása byl publikován 13. února 2009 v 14.00 v rubrice Dámská móda. Autorem článku je EG. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...