New Yorker – móda pro mladé rebelky

Tagy:  New Yorker, Amisu, Fishbone, Smog, Censored, móda pro teenagery, pánská móda, dámská móda, pánské oblečení, dámské oblečení, obuv, doplňky

Sponzorované odkazy:

New Yorker – móda pro mladé rebelky

Značka New Yorker byla založena v roce 1971. V ten samý rok byla otevřena první pobočka ve městě Flensburg. Do Čech se dostává v roce 1998. V současné době čítá přes 635 poboček ve více než dvaceti evropských zemích. Je to známý podnik, který je zaměřen na módu. Výrobky, oblečení, doplňky, kabelky, pásky a jiné doplňky jsou určeny převážně pro mladé teenagery. V New Yorkru si můžete pořídit širokou škálu oblečení, doplňků, ale i spodního prádla nebo plavek.

Nakupování

Oblečení značky New Yorker, včetně mnohých doplňků, mohou zákazníci nakupovat samozřejmě přímo v New Yorker prodejnách a butikách. Pokud vás nebaví procházet prodejnami a je vám pohodlnější vybírat zboží přes internet, máte možnost. New Yorker totiž myslí i na své internetové zákazníky. Nejnovější kolekce si můžete prohlídnout na internetových stránkách www.newyorker.de. Stránky jsou neustále aktualizovány, takže můžete zasednout k počítači a sledovat, popřípadně rovnou nakoupit, moderní oblečení značky New Yorker.
Oblečení je cenově velice příznivé, vždy moderní a navíc vám zaručuje svou kvalitou.

Značky oblečení New Yorker

Jistě jste už někdy slyšeli značky Amisu, Fishbone, Smog a Censored. Tyto značky spadají pod společnost New Yorker.
Amisu – tato kolekce je zaměřena na ženy, které dávají přednost klasickým střihům, ležérnosti a eleganci. Amisu zboží vyhledávají spíše takové ženy, které si zrovna nelibují v extravagantních a rebelských modelech, ale dávají přednost halenkám, úzkým kalhotám, sukním a šatům. Nejčastější barva Amisu oblečení představuje černá, červená a bílá. Značka Amisu byla v nedávné době inspirována Paris Hiltonovou, kolekce s názvem Glamour Girls. Pod tímto názvem si představte krátké kabátky, úzké roury, bílé halenky, široké čelenky a stužky ve vlasech, džíny, puntíkované halenky apod. Hitem této kolekce jsou obrovské brýle (inspirováno Nicole Richie).

Fishbone – tato kolekce je určena nejen ženám, ale i mužům, kteří mají rádi sportovnější oblečení. Smog – tato výhradně pánská kolekce oslovuje převážně extravagantní muže, kteří se nebojí hrát a experimentovat s módou. Pánové si v této kolekci mohou vybírat z řad košil (s krátkým a dlouhým rukávem), triček (s nápisem i bez nápisu) a z různých druhů kalhot – převážně džínů. Hlavními barvami jsou černá a bílá.
Censored – je speciální kolekce spodního prádla. Ženy si mohou koupit klasické spodní prádlo, ale i trošičku odvážnější modely, které je k dispozici v různých barvách a velikostech.

Doplňky v New Yorkeru

V prodejnách New Yorker se nejen oblečete, ale i ozdobíte a doplníte váš model slušivým doplňkem. New Yorker pro vás nabízí opravdu širokou nabídku výběru. Např. obuv, pásky, kabelky, čepice, náušnice, náramky, korále, hodinky, čelenky, šátky, odznáčky apod.
Pokud se rozhodnete nakoupit v New Yorkrku, nezapomeňte, že každý kousek oblečení se dá nakombinovat se zbytkem outfitu.

Článek New Yorker – móda pro mladé rebelky byl publikován 18. března 2009 v 08.00 v rubrice Značky. Autorem článku je EG. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...