Atlantic – módní prádlo značkové kvality

Tagy:  Atlantic, spodní prádlo, noční prádlo, plavky, outlet

Sponzorované odkazy:

Atlantic – módní prádlo značkové kvality

Producentem značky Atlantic je Varšavská firma. Firma Senkima s.r.o. Tato polská firma je známá nejen v zahraničí, hlavně v zemích střední a východní Evropy, ale i u nás v České republice. Síť obchodů Atlantic tvoří více než 54 obchodů v Polsku a Česku, 6 outletů a 146 obchodů v Polsku, Česku, na Ukrajině a v Rusku.
Firma Atlantic se specializuje na výrobu spodního prádla, nočního prádla a plavek. Na módním trhu kraluje již více než patnáct let.

Trendy spodní prádlo

Atlantic navrhuje a vyrábí příjemné, moderní a vysoce kvalitní spodní prádlo. Každý zákazník si může vybrat z celé řady půvabných kousků, v různých barvách a vzorech, s krajkou či s potisky apod. V obchodech Atlantic je možné zakoupit také pyžama, ponožky a plavky.
I když spodní prádlo není vidět, nosíme ho pod dalším oblečením, je velice důležité, jaký materiál zvolíme, neboť se dostává do styku s pokožkou. Prioritou číslo jedna je – příjemný materiál a samozřejmě vysoká kvalita a pohodlnost. Výrobky Atlantic tyto požadavky vždy splňují. Dále by prádlo mělo být elegantní, praktické, stylové, trendy, vkusné, příjemné apod. Mělo by splňovat všechna přání zákazníka.

Kolekce

Atlantic nabízí prádlo pro dámy, ale i pro pány. Dámy si mohou zakoupit podprsenky, podprsenky push-up, nátělníky, tílka, kalhoty, tanga, podvazkový pás, punčocháče, punčochy, kamaše, spodníčku, overal, body, kombiné, korzety … Pánové v Atlantic prodejnách najdou slipy, trenýrky, kalhoty, nátělníky, tílka apod. Z této bohaté nabídky si jistě každý přijde na své.
Kolekce značky Atlantic se zaměřují spíše na mladší generace, kterou upoutává hlavně modernost, barevnost, pohodlí a sportovní styl. Spodní prádlo Atlantic si můžou ženy obléci jak do práce, do školy, pod šaty nebo na spaní, a pánové např. i na sport. Trumfem kolekce se velká různorodost forem a střihů přizpůsobených různým postavám a velikostem poprsí.
Spodní prádlo vždy podléhá módním trendům. Je kvalitní a má perfektní strřihy. O kvalitu prádla se stará hlavně použitý materiál. Většina kolekce je vyrobena z přírodního materiálu jako je bavlna, do které se přidává lycra a elasten. Ne nadarmo se říká – budete se cítit jako v bavlnce.

Kde si mohu zakoupit spodní prádlo Atlantic?

Spodní prádlo této značky lze koupit nejen u autorizovaných prodejců, v kamenných obchodech, butikách, ale i prostřednictvím e-shopů. V České republice najdete prodejny Atlantic např. v Českých Budějovicích, Brně, Liberci, Mladé Boleslavy, Olomouci, Ostravě, Plzni, Pardubicích, Praze, Příbrami, Prostějově, Táboře, Přerově apod.
Pokud vás Atlatnic prádlo nadchlo, můžete se na jednotlivé kolekce podívat na oficiálních stránkách této společnosti na www.atlantic.pl.

Článek Atlantic – módní prádlo značkové kvality byl publikován 5. března 2009 v 07.00 v rubrice Značky. Autorem článku je EG. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...