Intimissimi – intimní a italské prádlo je jedině Intimissimi

Tagy:  spodní prádlo, Intimissimi, podprsenky

Intimissimi – intimní a italské prádlo je jedině Intimissimi

Spodní prádlo Intimissimi je určeno pro každou ženu a muže, jenž se chtějí cítit pohodlně a krásně.

Historie značky

Značka Intimissimi nemá zas tak dlouhou historii. Všechno začalo v rodné Itálii v roce 1986, kdy pod značkou Calzedonia byla vyráběna celá řada spodního prádla pro dámy a pány. Teprve deset let poté, tedy v roce 1996, vznikla dnes velice úspěšná, známá a oblíbená značka Intimissimi. Od této doby se Intimissimi specializuje na spodní prádlo jako kalhotky, tanga, tílka, podprsenky, pyžama, košilky, podvazky, boxerky apod.
Již na počátku roku 1998 se Intimissimo může pyšnit více než osmdesáti outletovými prodejny. V loňském roce, tedy v roce 2008, čítá Intimissimo více než 1100 obchodů po celém světě. Spodní prádlo této značky si můžete zakoupit např. v Itálii, Řecku, Španělsku, Německu, Rakousku, Chorvatsku, Mexiku, Makedonii, Polsku, Portugalsku, Maďarsku, Rusku, Srbsku, Slovensku, Turecku, ve Velké Británii, USA, ale i u nás v České republice apod. Obchody a butiky značky Intimissimo se neustále rozrůstají, stále více a více se stávají populárnějšími téměř u všech věkových kategorií.

Kolekce Intimissimi

Kolekce jsou určeny pro muže a ženy ve věku od patnácti do padesáti let. Intimissimi nabízí zboží v různých konfekčních velikostech.
Snad každá žena si přeje být sexy a cítit se sebevědomě a pohodlně. Intimissimi vám zaručí, že v každém výrobku se budete cítit opravdu úžasně.
Kolekce jsou navrhovány tak, aby se vždy dostaly na pomyslnou špičku pyramidy. Každou sezónu vám tato značka připravuje překrásné, trendy spodní prádlo a doplňky. Můžete si vybírat z různých střihů, tvarů, materiálu apod.

Kvalita a elegance

Spodní prádlo není úplně levná záležitost a když je, tak je to na něm obvykle i značně vidět. Aby se žena cítila svůdná, sexy a pohodlně, je důležité, aby nosila kvalitní spodní prádlo. Podprsenka by měla zůstat pevná ve švech a měla by si zachovat stejnou barvu i po častém praní. Prádlo by mělo být kvalitní, z vybraného pohodlného a příjemného materiálu. To vše a nejen to vám zaručí značkové spodní prádlo Intimissimi.

Jakou si vybrat podprsenku?

V prodejnách Intimissimi si každá žena přijde na své. Ať už vlastníte bujné poprsí, či máte sklony spíše ke sportovní postavě, zajisté si vyberete ten správný střih a tvar. Pro větší prsa jsou nejvhodnější košíčky ušité z více dílů. Tyto podprsenky dokáží mnohem lépe vymodelovat tvar prsou. Navíc košíčky s vícero dílů svědčí o perfektní propracovanosti střihu. Pro opravdu velká prsa nabízí Intimissimi skvělé a pohodlné podprsenky se zmenšovacím efektem.
Jestliže patříte mezi ten typ ženy, která má prsa více od sebe, zvolte podprsenku s košíčky, které jsou vpředu spojeny sedlem.
Malým prsům pomůže známá podprsenka typu push-up. Tyto podprsenky mají silnější vyztužení a i menší prsa pozvednou do dekoltu.
Důležité je všechno prádlo vždy v klidu vyzkoušet. Při zkoušení je lepší zapínat podprsenky na prostřední háček. Pokud se vám zadní díl bude vytahovat příliš nahoru, pravděpodobně jste zvolila příliš velký obvod a nebo máte příliš zkrácená ramínka.
Mladé dívky by neměly nosit příliš těsné podprsenky.
Podprsenka vám padne tehdy, když vás nikde nezařezává, nepůlí vám dekolt a sama se v ní cítíte pohodlně, svůdně a sebevědomě.

Článek Intimissimi – intimní a italské prádlo je jedině Intimissimi byl publikován 22. dubna 2009 v 12.00 v rubrice Značky. Autorem článku je EG. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...