Victoria´s Secret – dámské spodní prádlo, kosmetika, plavky z Victoria´s Secret

Tagy:  Victoria´s Secret, dámské spodní prádlo, kosmetika, plavky, oblečení, pyžama, doplňky, Angels by Victoria Secret, Glamour by Victoria´s Secret, Victoria´s Secret Pink, Flirt Signature Cotton, The Miracle Bry by Victoria´s Secret, Body by Victoria,

Victoria´s Secret – dámské spodní prádlo, kosmetika, plavky z Victoria´s Secret

Každá žena jistě zná luxusní značku spodního prádla Victoria´s Se­cret. Víte, že tato značka nevyrábí pouze spodní prádlo, ale také plavky, župany, noční košile, pyžama a kosmetiku? Ve světě je tato značka ceněna pro svou kvalitu a originalitu.

Historie Victoria´s Secret

Tato světoznámá značka luxusního prádla byla založena již v roce 1979 Royem Raymondem v San Franciscu. Víte, jak vlastně tato značka vznikla? Je to poněkud legrační. Roy se totiž jednoho dne vydal koupit krásné spodní prádlo své manželce, ale v obchodech se spodním prádle se cítil trapně, a proto se rozhodl založit vlastní obchod s bohatou škálou spodního prádla.
Roy zpočátku zavedl styl obchodu určený hlavně pro muže, kteří neradi vybírají spodní prádlo pro své drahé polovičky. V obchodě viselo několik obrazů a muži tak mohli vybírat prádlo podle nich. Poté jim prodavačka pouze vyhledala velikost nebo barvu a spokojení pánové mohli odejít s nákupem domů.
V 80. letech nastal velký boom této značky a podařilo se jí expandovat do všech velkých nákupních centrech. Ve spojených státech se v současné době nachází více než 1000 obchodů.

Kolekce Victoria´s Secret

Angels by Victoria Secret – je kolekce, kterou představily světoznámé modelky. Mezi ně patří např. Daniela Peštová, Tyra Banks, Adriana Lima, Marisa Miller, Karolina Kurkova, Heidi Klum a mnoho dalších. Tyto modelky propagují značku Victoria´s Secret v různých katalozích, na módních přehlídkách, v reklamách apod.

Body by Victoria
Glamour by Victoria´s Secret
The Miracle Bry by Victoria´s Secret
Victoria´s Secret Pink
Flirt Signature Cotton

Very Sexy Second Skin Satin

Firma připravuje na každé léto svou nemálo rozsáhlou kolekci. Jednotlivé plavky a spodí prádlo v kolekcích jsou z úplně jiného šálku, než na ten, který jsme zvyklí. Jednotlivé kousky okouzlují svou jedinečností. Nápady návrhářů uspokojí téměř všechny druhy zákazníků, od méně až po velice náročné. Plavky, spodní prádlo a další oblečení opravdu překypují jak tvary, střihy, doplňky, tak i vzory a materiály.

Victoria´s Secret se neustále rozšiřuje o parfémy, další oblečení, kabelky, boty a jiné doplňky, jako např. sluneční brýle.
Jednou obrovskou nevýhodou ovšem je, že se u nás v České Republice nedají moc sehnat. Existuje zatím jen několik kamenných obchůdků, tak jen můžeme doufat, že postupem času se tato značka rozšíří alespoň do velkých obchodních center. Zboží si můžete také objednat přímo z USA, dodání trvá cca 14 dní až 3 týdny.

Článek Victoria´s Secret – dámské spodní prádlo, kosmetika, plavky z Victoria´s Secret byl publikován 7. července 2009 v 07.00 v rubrice Značky. Autorem článku je EG. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...