Diesel – dětská kolekce pro rok 2009

Tagy:  Diesel, dětské oblečení

Sponzorované odkazy:

Diesel – dětská kolekce pro rok 2009

Myslíte si, že děti mají rádi pouze hračky, zábavné parky, malování, autíčka a panenky? Možná to není na první pohled až tolik patrné, ale i děti věnují pozornost tomu, co nosí a do čeho je jejich maminky oblékají. Ano, i děti se zajímají o módu.
Holčičky se snaží napodobit své maminky, mají rádi pestré barvičky a chlapečkové se naopak snaží napodobit tatínka. Podporujte v dětech jejich kreativitu a zájem o módu a představte jim spolu s námi kolekci značky Diesel pro rok 2009.

Kolekce Diesel jaro 2009

Světoznámá značka Diesel každoročně uvádí na trh úžasné kolekce nejen s dámskou a pánskou módou, ale také s dětským oblečením. Děti se v oblečení cítí doslova skvěle. Každý kousek je pohodlný, ušit s kvalitních materiálů a vybraných látek.
Pro letoší jaro se značka Diesel zaměřila převážně na starší děti a to kolem deseti let věku. Kolekce ja na první pohled velice nápaditá, díky barevnosti a veselosti látek. Nejčastěji použitou barvou je zelenkavá, růžová, červená, modrá a bílá. Materiál na výrobu oblečení byl zvolen takový, aby šel dobře prát, omývat a barvy zůstávaly i nadále jako nové.
Děvčátka mají na výběr z krátkých barevných sukýnek, šatovek, trendy košil (převažuje obylvášť kostkovaný vzor), pestrobarevná sáčka a nádherné vzorované mikiny.
Kluci si mohou vybrat např. rifle (tmavé i světlé barvy), plátěné kalhoty, kostkované kalhoty, úžasné košile a také pestrobarevné mikiny.
Do kolekce Diesel jaro 2009 patří navíc i obuv a jiné doplňky. Boty značky Diesel jsou vhodné téměř pro všechny aktivity, mají dlouhou trvanlivost a navíc jsou nepromokavé, což zajisté ocení kdejaká maminka. I u bot máte na výběr z široké barevné kolekce.
Trendy kufříky a taštičky dodají celému oblečení ten správný šmrnc. A navíc můžete sáhnout po moderních rukavicích, čepicích, šálů apod.
Uvidíte, že děti si značku Diesel zamilují.

Barevná kolekce pro miminka

Jak jsem již zmínila v úvodu, značka Diesel se zaměřuje na dámské, pánské a dětské oblečení. V posledních letech navíc rozšířila svůj zájem také o moderní oblečení pro miminka a batolata. Po roce 2007 se na trhu s módou objevilo i několik kolekcí pro děti do 18 měsíců. Bodíčka, trička, dupačky, kalhoty, sukýnky, ponoštičky a mnoho dalších.
Kolekce se vyznačuje pestrou barevností a tím pádem dostává velmi optimistický ráz. V kurzu je fialová barva, zelená, smetanově hnědá, krémová, červená, žlutá apod.
Děti tak oblečení velice přitahuje a lehce si jej zamilují.

Článek Diesel – dětská kolekce pro rok 2009 byl publikován 1. srpna 2009 v 08.00 v rubrice Dětská móda. Autorem článku je Eva Gomelská. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...