Zvířecí motivy kralují letošnímu roku 2009

Tagy:  Zvířecí motivy, vzory, oblečení, doplňky, kabelky, obuv, kabáty

Sponzorované odkazy:

Zvířecí motivy kralují letošnímu roku 2009

Zvířecí motivy jsou jedním z nejčastějších a nejpoužívanějších motivů po celá staletí. Letošní podzim/zima 2009 opět představí trendy a módní hity se zvířecími motivy. Ať už se jedná o kožené výrobky, kabáty, kožichy, tak i obuv, potisky, kabelky apod.

Zvířecí motivy

Zvířecí motivy byly a vždy budou velmi oblíbené. Říkáte si proč? Je to hned z několika prostých důvodů. Nejen, že vypadají snově, sexy a trendy, ale zároveň navozují exotickou náladu a někdy dokáží působit honosným a elegantním dojmem.
Mezi nejoblíbenější motivy patří vzory, které napodobují srst divokých šelem (např. leopard, tygr). Ovšem pozor si dávejte na vzory napodobující zebří a žirafí srst – letošní rok je pro ně OUT. A jak jsou na tom hadí nebo krokodýlí vzory? Letošní zima jim dává zelenou, nejen že působí vášnivě, elegantně, ale navíc jsou symbolem divoké atmosféry a nefalšované exotiky.

Kabáty

Dá se říci, že zvířecí motivy se v poslední době objevují takřka na všech druzích oblečení. Protože zima je za dveřmi, neváhejte do vašeho šatníku přidat zimní kabát s některým ze zvířecích vzorů a motivů. Na českém trhu nejčastěji seženete kabáty ve stylu tygří nebo leopardí kůže. Nebojte se ale experimentovat, rok 2009 dává módě zelenou, stejně jako zvířecím vzorům a motivům.
Co se týče oblečení se zvířecími motivy, je dobré zkombinovat celý outfit. Nejlépe vypadají zvířecí motivy v kombinaci s jednotnou barvou, to pro to, aby vzor mohl skutečně dobře vyniknout.

Doplňky se zvířecími vzory

Zvířecí motivy nekralují pouze u oblečení, ale také mezi doplňky. Letošní podzim/zimu 2009 seženete nepřeberné množství nejrůznějších doplňků s těmito sexy oblíbenými motivy. Kabelky, boty, čelenky, pásky, peněženky, rukavice, ba dokonce i šperky. Módní návrháři zvířecí vzory doslova milují, a vy si je bezesporu zamilujete také.
Pokud jste vášnivá ochránkyně přírody, nemusíte mít strach. Většinou se jedná o kvalitní potisk nebo imitaci, které dokáží zvířecí kůži a srst dokonale napodobit.

Zvířecí motivy pro náročné

Pokud máte rádi barevné oblečení a pestrobarevné doplňky, asi vás napadla myšlenka, jak to udělat, aby i kabelky, oblečení nebo obuv se zvířecím vzorem, byly zajímavé a barevné. Nemějte obavy, móda se zvířecími motivy si nevybírá pouze hnědé, černé nebo béžové barvy. Módní návrháři umějí doslova kouzlit s módou a pro letošní zimu pro vás vykouzlily např. i zelené, žluté, rudé nebo modré vzory. Zvířecí motivy hýbou světem, takže i ten nejnáročnější zákazník přijde na své.

Článek Zvířecí motivy kralují letošnímu roku 2009 byl publikován 26. října 2009 v 08.00 v rubrice Dámská móda. Autorem článku je Mgr. Eva Gomelská. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...