Zvířecí vzory – trendy oblečení na každou sezónu

Tagy:  zvířecí motivy, vzory, doplňky, boty, kabelky

Sponzorované odkazy:

Zvířecí vzory – trendy oblečení na každou sezónu

V posledních letech vyvrcholil boom se zvířecími motivy. Objevují se doslova všude – nejen ve světě módy. Lidé se k tomuto trendu obrací už celou řadu let. Být oblečená jako gazela, zebra, tygr nebo leopard je IN!

Divoké vzory

V létě, ale ani v zimě, se nemusíte bát divokých zvířecích motivů. Letošní rok tyto motivy dostaly zcela jiný rozměr, než jako tomu bylo např. loni. Už dávno nemusíte nosit tmavé a přírodní barvy, ale můžete si trošičku zaexperimentovat a pořídit si do vašeho šatníku např. růžovo – černé legíny ve stylu zebry, leopardí bílo – zelenkavý kabátek apod.
Velice pěkně vypadají tyto vzory v kombinaci s ušlechtilými látkami jako je hedvábí.

Doplňky

Pokud si stále myslíte, že nosit oblečení ve stylu nějakého zvířátka není nic pro vás, pořiďte si alespoň nějaký doplněk. Jedině tak můžete letos opravdu rozzářit svůj outfit. Ve stylu zvířecích motivů si můžete pořídit nejen kabelku, ale také boty, náušnice, čelenku, šálu, čepici, rukavice, ale také např. sluneční brýle.
Opět zde platí stejné pravidlo jako u oblečení – kombinujte veselé barvy zvířecích motivů, nedržte se černo bílé klasiky nebo hnědých odstínů.

Do práce i na procházku

Trendy zvířecí motivy se dají nosit nejen ve volném čase, ale také do společnosti, do práce nebo na procházku. Taková kombinace leopardího vzoru s klasickými džínami vypadá vskutku snově. Právě v tričkách, svetrech či halenkách v kombinaci s riflemi, můžete vyrazit nejen do práce, ale také na nákup či jen tak na procházku do města.
Pokud se nebojíte odvážnějších modelů, klidně si oblečte vzorované legíny ve veselých barvách. Můžete je nosit společně s tunikou, dlouhým svetrem nebo pletenými šaty, ale také např. s krátkou sukní. Záleží jen na vašem stylu.
Důležité je, umět nosit. Pamatujte na známé pravidlo – všeho s mírou. Se vzory to až moc nepřehánějte. Neznamená to, že když jsou vzory letos opravdu IN, že se musíte zahalit do zvířecích motivů od hlavy až k patě. Zvířecí motivy se mezi sebou těžko kombinují, proto se raději držte pouze jednoho stylu.

Zvířecí botky

Zvířecí motivy se objevují nejen na oblečení, ale hlavně na různých doplňcích. Vězte, že ne každý druh zvířecí srsti se hodí pro kterýkoliv typ bot. Pro nízkou a širší botku se hodí hlavně drobnější motivy. Naopak větší motivy (např. motiv zebry) spíše vyniknou na lodičkách, které mají vysoký podpatek nebo na kozačkách.
Pokud si budete chtít pořídit vzorové boty i vy, pamatujte, že letošní rok dává přednost leopardímu vzoru.

Článek Zvířecí vzory – trendy oblečení na každou sezónu byl publikován 21. prosince 2009 v 07.00 v rubrice Dámská móda. Autorem článku je Mgr. Eva Gomelská. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...