Mnoho podob značky Playboy

Tagy:  Hugh Hefner, Hef, Playboy, zajíček

Sponzorované odkazy:

Mnoho podob značky Playboy

První plátek časopisu Playboy spatřil světlo světa již v roce 1953. Playboy založil Hugh Hefner a o jeho časopisu lze bez nadsázky říct, že se stal nejznámějším a nejprodávanějším.

O něco později přišla módní značka Playboy, která nabízí v dnešní době poměrně široký sortiment zboží se svým logem. Playboy se zařadil mezi skutečně prestižní značky a má mnoho příznivců.

Oblečení a spodní prádlo

Časopis Playboy byl již od svého počátku zaměřen na odběratele mužského pohlaví. Nechyběli v něm (a ani v dnešní době nechybí) články a zajímavé informace o módě, sportu, automobilech i cestování. Co dělá Playboy tolik žádaným jsou fotografie krásných žen, mnohdy ze značné části obnažených. Samotný časopis Playboy je pro pány stejně přitažlivý, jako kostýmky do kterých jsou focené modelky „oblečené“. Právě takové kostýmky je možné si prostřednictvím značkových obchodů pořídit. Ať už se vám líbí roztomilá školačka, sexy zdravotní sestřička, či tolik oblíbený růžový zajíček, stačí přijít do butiku Playboy a odnést si co Vás zaujme. Mezi ženami je velmi oblíbené spodní prádlo značky Playboy. Mimo to Playboy nabízí pohodlná trička a mikiny, sportovní oblečení, pižama a mimo jiné také bundy. I pánové si mohou pořídit playboy trička, kalhoty, či sportovní sety.

Pyžamo značky Playboy, autor: PlayboyPyžamo značky Playboy, autor: Playboy

Doplňky se zaječími oušky

Motiv Playboy zajíčka najdeme prakticky na každém výrobku, produkovaném touto značkou. Velmi výrazný je na peněženkách a kabelkách, které jsou převážně v růžové barvě. Výjimkou však není ani užití černé, bílé, či stříbrné. Kolekce Playboy zahrnuje pohodlné boty, a to ať už se jedná o žabky, sexy pantoflíčky na vyském podpatku či černé lakované kozačky. Playboy se může pyšnit také širokou nabídkou stříbrných, postříbřených ale i zlatých šperků. Na krku se krásně vyjímá stříbrný Playboy zajíček s třpytivým kamínkem v oku. Stejně tak jemně a přitom vkusně působí řetízky na ruku, hodinky, náušnice, brože a další ozdoby. V zimě zase zahřejí Playboy rukavice, čepice a šály.

Taška PlayboyGolf, autor: mikmackdonald whitTaška PlayboyGolf, autor: mikmackdonald whit

Doplňky do domácnosti

Playboy se nezaměřuje pouze na dámskou a pánskou módu. Nabízí také neuvěřitelně příjemná saténová prostěradla a povlečení, hřejivé flísové deky, polštářky a mnoho dalších bytových doplňků. K dostání je také prakticky celá barová souprava Playboy. Na skleničkách mnoha tvarů a velikostí najdeme černého či růžového zajíčka Playboy.

Článek Mnoho podob značky Playboy byl publikován 20. listopadu 2009 v 00.00 v rubrice Značky. Autorem článku je Šárka Rychtářová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...