Hodinky – vhodný doplněk pro pány i dámy

Tagy:  hodinky, doplňky, sportovní hodinky, dámské hodinky, pánské hodinky, unisex

Sponzorované odkazy:

Hodinky – vhodný doplněk pro pány i dámy

Jsou krásné hodinky opravdu tak důležité? Nepochybně ano. Hodinky jsou brány jako důležitý doplněk u žen, ale i mužů. Ovšem ženy se rozplývají nad krásou zdobení, pásků, tvarů apod., kdežto muži plesají nad složitými mechanickými „hračkami“.

Pánské hodinky

Pokud máte náročného muže, který si potrpí na luxusní módu a drahé doplňky, pořiďte mu k letošním Vánocům perfektní dárek – hodinky. Hodinky jsou „šperkem“, který zdobí nejen muže, ale i ženy. U mužů nám hodinky dokážou říct o jeho společenském postavení. Pokud pánové vlastní kvalitní a značkové hodinky, patří asi do sféry businessmanů, politiků či manažerů. Mezi opravdové unikáty patří hodinky těchto značek – Diesel, Gucci, Playboy, Guess a mnoho dalších.
Světoví návrháři si dali opravdu záležet na letošní kolekci pánských hodinech. Najdete mezi nimi opravdové skvosty a unikáty. Vybírat můžete od sportovních, po stříbrné či zlaté modely.
Pánové bez pochyby ocení některé funkce hodinek jako např. vodotěsnost, ukazatel měsíce, data a roku, možnost nastavení budíku nebo upomínky a u těch nejmodernějších hodinek i např. funkce GPS.

Dámské hodinky

V dnešní době plné spěchu je nutné, abychom se uměli orientovat v čase. K tomu nám pomohou nejen mobilní telefony a počítače, ale hlavně originální hodinky. Při výběru hodinek je důležité si uvědomit, pro jakou příležitost budeme hodinky nosit, či k jakému typu člověka patříme (elegantní, sportovní).
Ženy začaly nosit hodinky jako módní doplněk již v 19. století. V té době si je mohly dovolit pouze bohaté a honosné ženy. V dnešní době jsou hodinky dostupné každé z nás. Navíc můžete vybírat od kožených pásků, stříbrných hodinek, hodinek z oceli nebo zlatých hodinek. Kolekce dámských hodinek představují modely různých tvarů, barev, velikostí, designů … Ať už si budete chtít pořídit sportovní hodinky, hodinky se širokým páskem, malým ciferníkem, pánským vzhledem nebo kožené, zajisté si máte z čeho vybírat.

Sportovní hodinky

Pokud patříte mezi vášnivé sportovce, zajisté vám ve vašem šatníku nechybí sportovní oblečení, obuv a vhodné sportovní doplňky. Samozřejmostí číslo jedna je, vlastnit sportovní hodinky. Vybírat máte opravdu z čeho. Na českém, ale i zahraničním trhu, se prodávají úžasné modely hodinek. Pořiďte si od extravagantních tvarů až po klasické hodinky s kulatým ciferníkem.
Sportovní hodinky navíc mívají různé funkce jako např. stopky, odpočítávání času, mohou být voděodolné apod. Naprosto luxusně budete vypadat, pokud zkombinujete barvy a tvar s vaším outfitem.

Článek Hodinky – vhodný doplněk pro pány i dámy byl publikován 3. prosince 2009 v 07.00 v rubrice Doplňky. Autorem článku je Mgr. Eva Gomelská. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...