Stříbrné hodinky – překrásný doplněk

Tagy:  hodinky, stříbrné hodinky, doplňky, stříbro

Sponzorované odkazy:

Stříbrné hodinky – překrásný doplněk

Jsou krásné a drahé stříbrné hodinky opravdu tak důležité pro dámský zevnějšek? Nepochybně ano, i když je tomu trochu jinak, než u mužů. Ale jsou pouze drahé hodinky krásné a elegantní? Omyl, i levnější kousky mohou být trendy a IN, pokud víte, kde nakupovat.

Ženy versus muži

Ženy, jak jistě víte, neplesají nad složitými mechanickými hračkami a nedají se strhnout ani legendární přesností švýcarského chronografu. Namísto technickým vymoženostem dávají přednost estetické stránce a celkovému vzhledu hodinek. V první řadě hledí na hodinky jako na klenot, ozdobu a vhodný doplněk k jejich celkovém outfitu. Určitě jste se setkali s ženou, která má jedny hodinky do práce, jedny na běžné nošení, další do společnosti, na sportování, na léto, zimu apod. Zatímco muži si vystačí s jedním kvalitním kouskem.

Stříbro

Pro klenotníky představuje tato surovina ideální materiál, hned po zlatu. Pro vzácnější klenoty se užívá ryzost 900. Nekvalitnější a nejhodnotnější je tzv. steriling silver, který obsahuje 935 nebo 925 stříbra. Ryzost je na stříbrných špercích vyznačena puncem. Jediná nevýhoda u stříbra je ta, že poměrně rychle oxiduje. Známe černání způsobuje síra, která se vyskytuje ve vzduchu a snadno reaguje se stříbrem a mědí.
Pokud si ale zakoupíte kvalitní stříbrné výrobky (hodinky), nemusíte z černání mít strach. Kvalitní stříbrné výrobky jsou proti oxidaci chráněny rhodiem. Tzn. že se odstraní měděné částice usazené na povrchu a poté se galvanicky výrobek potáhne rhodiem (nepodléhajícím korozi).

Stříbrné hodinky

Třpyt klenotů dodává zvláštní náboj všem výrobkům. Hodinky už zdaleka přestaly mít funkci znázornění času. V posledních letech se stále více a více dostávají do popředí, jako elegantní a vkusný doplněk.
Stříbrné hodinky si můžete vybrat v několika podobách, tvarech a variantách. Nejčastěji mívají kruhový, oválný, ale také hranatý ciferník. V designu a zdobení se meze nekladou. Zdobené bílými, červenými nebo fialovými zirkony, s perleťovým nebo barevným pozadím, s řeckými nebo římskými číslicemi atd. Opravdu je z čeho vybírat. Hodinky můžete různě kombinovat, co se týče řemínků. Velice vhodné a vkusné jsou řemínky z eko kůže škrábaného vzhledu, kůže nebo pak ze stříbrných kroužků, srdíček, oválků apod.

Zapomeňte na to, že hodinky jsou pouze na měření času! A zapomeňte na to, že je nepotřebujete, protože máte mobilní telefon, kde se zobrazuje čas! Hodinky jsou totiž především součástí image a mají být šperkem, který vám nesmí chybět v jakémkoliv období a věku. Vyberte si krásné hodinky pro všechny příležitosti – zajisté neuděláte chybu!

Kupte si stříbrné hodinky v e-shopu Silver.ag.

Článek Stříbrné hodinky – překrásný doplněk byl publikován 17. října 2009 v 08.00 v rubrice Doplňky. Autorem článku je Mgr. Eva Gomelská. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...