Stylové stříbrné přívěšky

Tagy:  stříbrné přívěsky, šperky, doplňky, přívěsky, přívěsky na mobil, stříbro, řetízky

Sponzorované odkazy:

Stylové stříbrné přívěšky

Móda se neustále vyvíjí a s ní i módní trendy a doplňky. Tento článek vás seznámí s úchvatnou kolekcí stříbrných přívěšků a s posledními žhavými trendy.

Stříbrné přívěsky

Stříbrné přívěšky lze rozdělit do několika kategorií. Můžeme je rozčlenit dle velikostí – malé, střední, velké, gigantické; dále podle toho jestli je chcete nosit na kůži, řetízku, stříbrném řetízku, na šňůrce apod.; podle motivů – čínské, srdíčka, zvířátka, kříže, znamení zvěrokruhu, písmena atd.; dále na přívěsky s kamínky nebo bez kamínků, a v neposlední řadě také na přívěsky na mobil.

Přívěsek stříbrný křížPřívěsek stříbrný kříž
Přívěsek stříbrný, motýlekPřívěsek stříbrný, motýlek

Být trendy

Každá žena chce být sexy, IN a trendy. K vašemu outfitu se nejlépe hodí doplňky, které celkově rozjasní a rozzáří váš vzhled. Mezi nejběžnější, nejpoužívanější a nejlépe vypadající doplňky se řadí stříbrné výrobky. Pokud vlastníte krásný stříbrný řetízek a stále ještě nemáte přívěšek, neváhejte vybírat z široké kolekce přívěsků. Váš dekolt zaujme na první pohled a navíc budete vypadat opravdu IN. Na českém trhu je k dostání tisíce druhů přívěsků v různých provedení. Vybírat můžete mezi elegantními a šmrncovními přívěsky, které jsou vyrobeny v lesklé nebo matné povrchové úpravě. Široká nabídka originálních přívěsků je k prodeji nejen v kamenných obchodech, zlatnictví a obchodních centrech, ale také na internetových e-shopech. Dá se říci, že každý přívěsek je originál, precizně zpracovaný, kvalitní a krásný. Přívěšků je celá řada, stačí si jen vybrat.

Stylové přívěsky na mobil

Už nemusíte zdobit pouze vaše dekolty, ale také váš mobil. Stejně tak jako ke klíčům, tak i k mobilům stále více a více patří přívěšky. Že je z čeho vybírat se můžete sami přesvědčit.
Nejen že existují reklamní přívěšky, veselé dětské přívěšky, přátelské, pro zamilované, praktické apod., ale existují také elegantní a stříbrné přívěšky, které se postarají o úchvatný vzhled vašeho mobilu. Přívěšky se obyčejně váží na mobil přímo, nebo se připevňují pomocí malého kroužku či drobné karabinky. Přívěšky na mobil jsou vhodné pro všechny slečny, dámy, chlapce či pány, kteří rádi zdobí nejen sebe, ale také svůj mobilní telefon. Kromě toho je můžete použít jako decentní dárek, kterým zajisté nikoho neurazíte.

Přívěsek na mobilPřívěsek na mobil

Ozdobte si dekolt

Letošní zima teprve začíná a vy možná přemýšlíte, jak oživit váš šatník, loňské šaty, svetry nebo trička, aby nepůsobily stále stejně. Tipem číslo jedna je – zvolte různé ozdoby, náhrdelníky nebo přívěsky na krk.
Stříbrné přívěšky a řetízky jsou letos opravdu IN. Nosí se nejen masivní, ale také tenké řetízky jako nitky s decentními přívěšky. Opravdu nádherně vypadají stříbrné přívěšky na kontrastní ploše, tzn. pokud sáhnete po tmavém oblečení, neuděláte chybu.
Na plesy, bály a jiné společenské akce si můžete obléknout doslova všechno, jen nezapomeňte celkový outfit rozjasnit stříbrným přívěškem – jedině tak budete za opravdovou hvězdu.

Přívěsek stříbrný, CZ, spirálaPřívěsek stříbrný, CZ, spirála

Kup si stříbrné přívěšky v e-shopu Silver.ag.

Článek Stylové stříbrné přívěšky byl publikován 25. října 2009 v 08.00 v rubrice Dámská móda. Autorem článku je Mgr. Eva Gomelská. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...