Kabelky Puma, sportovní i ležérní

Tagy:  kabelky Puma, Puma doplňky, módní doplňky, tašky, kabely, móda pro mladé, sportovní móda

Sponzorované odkazy:

Kabelky Puma, sportovní i ležérní

Společnost Puma existuje již déle než 60 let a jej vývoj jde stále kupředu. Puma následuje módní trendy a také proto jsou její kabelky tolik oblíbené. Kabelky Puma jsou praktické a moderní a hodí se prakticky kamkoliv.

Historie značky

První logo značky Puma se zrodilo roku 1948 a celá společnost byla založena Rudolfem Dasslerem. Společnost puma se soustředí na sportovní oblečení, obuv a doplňky. Jednou z takových specializací jsou také dámské kabelky, které jsou tvořeny jako praktické univerzální doplňky na ven i do kanceláře. Kabelky Puma mají praktické vnitřní uspořádání kapes a nabízí svou jednoduchou praktičnost kdykoliv a kdekoliv.

Sportovní tašky Puma

Puma je značka sportovního oblečení, bot a doplňků. Není divu, že široké řady kabelek značky Puma jsou větší a ve sportovním stylu. Jsou tak praktickými taškami na tréninky, jelikož je v nich spousta místa a bez problému se do nich vejde náhradní oblečení, láhev na pití i boty. Velké sportovní kabelky Puma jsou taktéž oblíbenou taškou do školy, jelikož jsou kvalitní a bytelné a vejde se do nich velké množství školních potřeb. Sportovní kabelky se prodávají v různých velikostech od malých na peněženku a mobil po velké, téměř cestovní. Barvy kabelek se pohybují od decentních černých či černobílých po růžové, červenobílé či zelenozlaté. Některé kombinace jsou opravdu bláznivé, ale vždy k sobě použité odstíny velmi dobře ladí. Na přední straně kabelky je obvykle vyšité více či méně výrazné logo společnosti Puma. Kabelky Puma se skvěle hodí pro dívky a zaujmou mnoho mladých žen. Kabelky jsou buď do ruky či přes rameno a ke sportovnímu i městskému stylu oblečení perfektně sedí.

Puma ve spolupráci s FerrariPuma ve spolupráci s Ferrari

Puma do města i do kanceláře

Puma se již nějakou dobu nesoustředí pouze na velké sportovní kabelky. V jejích kolekcích totiž vždy najdeme i kousky, které se skvěle hodí i k elegantnímu oblečení. Decentní látkové kabelky se dají bez problému vzít na procházku městem a jsou velmi praktické i na nákupy. Kdejaká žena si kabelky Puma oblíbí pro jejich důmyslnost. Puma nabízí i kabelky menších rozměrů, které se hodí nepotřebujeme-li mít u sebe mnoho věcí. Bílé elegantní kabelky se hodí naprosto kamkoliv.

Růžová nejen pro mladé slečnyRůžová nejen pro mladé slečny

Článek Kabelky Puma, sportovní i ležérní byl publikován 4. ledna 2010 v 00.00 v rubrice Doplňky. Autorem článku je Šárka Rychtářová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...