Sportovní tašky – Adidas, Nike a Puma

Tagy:  Sportovní tašky, tašky, kabely, kabelky, Adidas, Nike, Puma, doplňky

Sponzorované odkazy:

Sportovní tašky – Adidas, Nike a Puma

Jste milovnicí sportu nebo sportovního oblečení? Pokud ano, pořiďte si nový a praktický doplněk – sportovní tašku zn. Puma, Adidas nebo Nike.

Jakou tašku potřebuji?

V první řadě si musíte ujasnit a určit, na co vlastně tašku nebo sportovní kabelu potřebujete. Berte v potaz velikost, využití (na sport, nákupy, cestování apod.), počet přihrádek a nakonec zapřemýšlejte, jaký styl se k vám více hodí, zdali sáhnout spíše po modernějším designu, extravagantním kousku či zvolíte raději klasiku. Chcete-li být IN a za „kočku“ i v práci, ve škole nebo mezi přáteli, podívejte se po taškách přes rameno. Nezapomínejte, že ještě lépe budete vypadat, pokud sladíte barvu tašky k vašim ostatním doplňkům, např. bot. Tento článek vás seznámí s nejnovějšími kolekcemi tří největších a celosvětově známých značek – Puma, Adidas a Nike.

Adidas

V letošní kolekci pro rok 2009 najdeme převážně bílé, hnědé, růžové, světle tyrkysové, černobílé, bílo-růžové a zelenkavé barvy. Na první pohled na nás tašky působí obyčejným dojmem. Zdá se nám, že se jedná o klasické tašky přes rameno, které byly moderní i minulý rok, ale není tomu tak. Letošní rok tyto tašky ozvláštnil výraznými kapsami, různými drobnými ozdobami a nápisy v retro stylu. Co se ovšem nezměnilo je to, že tašky a kabely jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a vždy splňují nejen praktickou funkci, ale i další požadavky, který zákazník při výběru tašek vyžaduje.

Nike

Tašky značky Nike se postaraly o to, aby vám vždy dobře „sloužily“, ale aby vás také náležitě zdobily a zkrášlovaly. I v této kolekci na vás čekají úžasné modely v barvě jako je bílá, modrá, zelená, černá, hnědá apod. Módním hitem číslo jedna jsou navíc metalické prvky a různé výšivky.
Některé tašky mají různé kapsičky, jako např. na telefon, klíče, Ipod apod. Jiné mají naopak rozdělené kapsy na mokré a suché oblečení, což jako sportovci zajisté velmi oceníte.

Puma

I u tašek Puma na vás čekají lákavé kousky, plné barev, střihů a velikostí. Puma si pro vás navíc připravila tašky ve stylu retro, výrazné nápisy a loga. Samozřejmostí jsou nastavitelné popruhy u tašek na jedno rameno.

Sportovní styl nepatří pouze do posilovny

Sportovní styl oblečení je velice pohodlný a stále více a více oblíbený. Postupem času se i obyčejné tepláky staly populárním kouskem oblečení, které si můžete obléknout i na běžné nošení.
Sportovní tašku můžete sladit k běžnému outfitu do práce. Velice vkusně a hezky vypadá např. sportovní taška k džínám a tričku, ke sportovním šatům, army tunikám apod. Výběr tašek a jejich kombinace ke svrškům záleží opravdu na každém z nás.

Článek Sportovní tašky – Adidas, Nike a Puma byl publikován 11. září 2009 v 09.00 v rubrice Doplňky. Autorem článku je Mgr. Eva Gomelská. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...