Sportovní plavky

Tagy:  sportovní plavky, Litex, plavky

Sponzorované odkazy:

Sportovní plavky

Léto je tady a s ním je nepochybně spojené teplo, pláže, koupaliště, plavání, sportování apod. V tomto článku vás seznámím s tím nejdůležitějším prvkem léta – plavky, a nejen ledajaké. Následují odstavce budou pojednávat o sportovních plavkách.
V minulosti nebylo vhodné, aby se ženy odhalovaly. V současné době je ovšem doba úplně rozdílná. Ženám je dovoleno, ba je reklamy přímo vybízejí, aby se nestyděly za svá těla, odhalovaly se a vystavovaly svá těla slunci, nejen při koupání, ale také při sportování. Před několika desítky let bylo dokonce nevhodné, aby odhalily kolena – bylo to považováno za velmi neslušné.

Litex – sportovní plavky

Jistě každý z vás již slyšel o módní značce Litex. Tato značka představuje na trhu s moderním oblečením nejenom plavky, ale take sportovní kalhoty, trička, spodní prádlo apod.
Plavky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Každou sezónu jsou navrhovány profesionálními designéři, kteří vždy vědí, co je moderní, pohodlné a příjemné na dotek. Sportovní plavky Litex mají jedinečný comfort a střih. Opravdu můžete z čeho vybírat. V létě nepochybně rádi hrajete např. volejbal, tenis apod. Plavky zn. Litex jsou na to jak dělané. Nejenže dovolují svobodu pohybu, mají vynikající elasticitu, ale navíc prosperují stálostí tvaru.

Jaké plavky zvolit?

Nezapomínejte při vybírání plavek myslet na to, jaké proporce chcete raději zamaskovat, jaké chcete naopak vystavit. Tu nejdůležitější roli hraje zvolit správný střih plavek. Dalším důležitým bodem je, vybrat takovou barvu, která bude sedět k vašemu typu pleti a kůže.
U sportovních plavek bychom měli hledět na jejich funkčnost. Stěžejní je použitý material a také kvalita zpracování. V dnešní době jsou na trhu takové materiály, které rychle schnou, jsou stálobarevné a dlouhodobě drží tvar. Dobré plavky vždy dobře sednou a ani po namočení nezmění svůj tvar.
U sportovních plavek hraje důležitou roli pohodlí. Proto je vhodné zvolit převážně jednodílné plavky a bez vycpávek, třásniček, mašliček apod.

Sezóna 2009

Pro letošní sezónu bude moderní celá řada střihů, tvarů a barev. Asi nejatraktivnější budou proužky, geomtrické tvary, puntíky, orientální a květinové obrazce. Tento hit platí nejen u obyčejných dámských plavek, ale take u sportovních. Spíše se do popředí dostává takový design, co opticky rozbíjí celistvý prostor na menší části. Nebojte se proto opustit od obyčejných tvarů a jednobarevných plavek. Užívejte si léta, vody a sportování.

Článek Sportovní plavky byl publikován 8. července 2009 v 06.00 v rubrice Sportovní oblečení. Autorem článku je EG. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...