Plavky LITEX

Tagy:  plavky, Litex, dámské plavky

Sponzorované odkazy:

Plavky LITEX

V těchto letních, parních dnech na nás slunce útočí svými žhavými chapadly. Můžeme před nimi utéct a schovat se někam, kde těmto rozpáleným paprskům zabráníme v dopadu na naše těla. Ale proč bychom to vlastně měli dělat? Vždyť co je krásnějšího než odpočívat a trávit volný čas u vody. Užívat si přírodního tepla a chytat bronz. Pokud o tom také sníte, pak vše co budete potřebovat je krém na opalování a plavky LITEX.

Obchodní trh nám dává na výběr z ohromného množství nejrůznějších druhů plavek. Pokud ovšem máte rádi kvalitu a ještě ke všemu chcete podpořit českou firmu, určitě zaměřte svou pozornost na plavky LITEX.

Litex je známá česká firma se sídlem v Litomyšli, jejíž kořeny sahají až do roku 1991. Podle průzkumu agentury Factum Invenio se značka LITEX řadí mezi nejznámější. Soustředí se nejen na výrobu sportovního oblečení, ale hlavně plavek. Kolekce si tvoří sama s osvědčených materiálů. Plavky Litex zaručují jedinečný komfort a střih, vynikající elasticitu, svobodu pohybu a stálost tvaru. Technologie Litex a profesionální design plavek jsou zárukou kvality.

Tato značka vyrábí plavky pánské a chlapecké, dámské a dívčí, dětské, ale také nově plavky pro těhotné. V jejich nabídce naleznete jednodílné plavky, dvoudílné plavky v kompletech a samostatné díly plavek jako jsou podprsenky, kalhotky a tanga. Dále firma rozšířila svou tabulku velikostí.

plavky litexplavky litex

V kolekci dámských plavek LITEX pro rok 2008 se firma zaměřila převážně na modrou barvu v kombinaci s jakoukoliv jinou, ale pokud tuto barvu nemáte příliš v oblibě, určitě se nenechte odradit. V Litex katalogu naleznete i černobílé, červené či hnědé modely plavek. Vzory jsou nenáročné a velice efektní, hitem se staly proužky a kytičky. Nemusíte se ovšem děsit, jednobarevná klasika se nevytratila. Litex zabodoval i co se týče jednodílných plavek. Velmi efektně zkombinoval zavazování za krk s hlubokými výkroji v oblasti pasu.

Pokud se tedy chystáte oslnit okolí nejen krásou vašeho těla, ale i nádhernými plavkami, určitě navštivte internetový obchod plavek Litex nebo přímo jejich pobočku v Litomyšli a zajisté si vyberete plavky dle vašeho gusta.

Článek Plavky LITEX byl publikován 26. června 2008 v 13.00 v rubrice Dámská móda. Autorem článku je Jana Murariková. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...