Pánské plavky

Tagy:  Pánské plavky, plavky, sportovní plavky, trenky, šortky, bikiny, tanga, slipové plavky

Sponzorované odkazy:

Pánské plavky

Nabídka modelů pánských plavek pro rok 2009 je opravdu bohatá. Pánové si mohou vybírat od sportovních jednodílných plavek, po trenky, šortkybikiny a tanga. Módní návrháři se tento rok opravdu snažili a navrhli úžasné kolekce plné různých střihů, barev, odstínů, motivů a vzorů. Samozřejmě konečný výběr nechávají jen a jen na vás.
Léto ještě neskončilo a pokud si chcete ještě užít krásného počasí, koupališť, rybníků, řek a nebo se vydat na zahraniční dovolenou k moři, neváhejte se obléknout do vkusných a moderních plavek. V luxusních prodejnách vám dokonce poradí, jaký typ plavek zvolit k vaší postavě. Nezapomínejte zvolit ten správný střih a barvu, které vám pomohou nejen krásně vytvarovat postavu, ale také můžete „zamaskovat“ a zakrýt ty partie, které nejsou zrovna ukázkové a dokonalé.

Nakupování plavek

Mnozí z nás si myslí, že nákup plavek je pouze a výhradně dámská záležitost, ale už dávno těmto zvonům odzvonilo. Nabídka plavek pro pány se rok co rok rozšiřuje, a s tím i zájem pánů, vybrat si ty nejoriginálnější a nejkrásnější.
Pánové se chtějí cítit nejen pohodlně, přitažlivě, ale také sexy. Pánské plavky se vyrábějí v několika variantách a záleží opravdu na každém jedinci, ve kterých se bude cítit lépe a sebevědoměji.

Jaké plavky jsou IN?

Mezi nejoblíbenější plavky se stále řadí tzv. trenkové plavky. Hned po nich následují vykrojené druhy plavek. Šortkové plavky sluší snad každému. Pánové se v nich cítí pohodlně, volně, mohou využít např. i kapsy na potřebné nezbytnosti a někdy je využijí nejen jako plavky, ale také jako pohodlné kraťasy.
V kurzu jsou plavky v modrých odstínech, ale zajisté nic nezkazíte s černou, zelenou, šedou nebo červenou barvou. Pro světlejší typ pleti jsou vhodnější plavky tmavší. Naopak tmavším typům sluší světlejší barvy. Co se týče vzorů, můžete zvolit opravdu jakékoliv. Pánům se silnější postavou se ale velké vzory nedoporučují. Pro ně jsou navrženy plavky se svislými proužky, jemným dekorem nebo klikatými vzory (opticky nerozšiřují a nezvětšují postavu).

Slipové plavky

Slipové plavky jsou stále moderní a v kurzu, ale dávejte pozor na barvu a vzory. Nekupujte černé nebo modré, ale experimentujte a neváhejte se maličko odvázat. Nyní jsou v módě hlavně slipové plavky s různými motivy (pruhy, klikaté vzory, geometrické obrazce atd.). Na co by pánové dál neměli zapomínat je, zvolit správnou šířku bočního pruhu látek. Optimální a velice IN je 10 cm (vyhýbejte se tenkých šňůrkám). A na co si pánové určitě musí dávat velký pozor? Nezapomínejte nosit slipové plavky níže pod pupek, nikoliv je nevytahujte na pas.

Článek Pánské plavky byl publikován 1. září 2009 v 11.00 v rubrice Pánská móda. Autorem článku je Mgr. Eva Gomelská. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...