Punčocháče nám umožní být svůdné i v zimě

Tagy:  punčocháče, punčochové zboží, silonky, sukně

Sponzorované odkazy:

Punčocháče nám umožní být svůdné i v zimě

Punčocháče znaly i naše babičky. V té době se však jednalo o ryze praktickou část oděvu, která chránila před chladem. Ačkoliv mají dnes punčocháče stejnou funkci, jejich vzhled se výrazně změnil. Dnes jsou punčocháče nejen velmi praktické, splňují i nejnovější módní trendy a právě podle nich jsou v současné době velmi moderní.

Silonové punčocháče

Silonové punčocháče si od doby svého vzniku získaly velkou oblibu. Ženy je mohou nosit k sukním, ale i ke tříčtvrtečním kalhotám či pod kalhoty. Silonové punčocháče, zkráceně silonky, mají tu výhodu, že dodají nohám sjednocenou barvu a nohy vypadají pevnější, jemnější a hladší. Silonové kalhotky se vyrábí z různě pružných materiálů a výhodou také je, že jsou k sehnání v množství různých odstínů. Odstín by měl být vždy co nejpodobnější přirozené barvě pokožky, ale dá se jimi také dosáhnout žádaný efekt lehce opálené pokožky zvolením o trochu tmavšího odstínu.

Punčocháče k sukním

Punčocháče jsou velice praktickou záležitostí obzvláště teď v zimě. Punčocháče zahřejí a k sukním se skvěle hodí. Díky punčocháčům budou nohy v teple a přesto budou působit svůdně. Punčocháče se dají barevně sladit s ostatním oblečením a kromě své praktické funkce budou působit i velice esteticky. Barevné punčocháče nejsou pouze dívčí záležitostí, skvěle a vkusně vypadají na každé z nás. Punčocháče spolu s kozačkami a kratší sukní vypadají skvěle, a tento komplet můžeme obléci do města i na párty.

Černé se vzorem, autor: NeckermannČerné se vzorem, autor: Neckermann

Punčocháčové barvy a vzory

Stylové punčocháče mohou být jednobarevné, ale v současné době je kladen důraz především na nevšední, zato vkusnou kombinaci barev a vzorů. K sukni, kozačkám a svetru některé z decentních odstínů šedé, hnědé či krémové můžeme obléknout výrazné extravagantní punčocháče s moderním levhartím vzorem. Červený komplet oživíme červenými punčocháči a stejně barevným baretem. Tmavší odstíny zelené jsou v módě a dají se skvěle kombinovat s ostatními méně i více výraznými barvami. Punčocháče s leskem či třpytivou nitkou ozvláštní i to nejobyčejnější oblečení. Díky barevným či výrazně vzorovaným punčocháčům lze velice snadno a přitom efektně ozvláštnit i ten nejnudnější šatník.

Jemně žebrované bílé, autor: NeckermannJemně žebrované bílé, autor: Neckermann

Článek Punčocháče nám umožní být svůdné i v zimě byl publikován 2. února 2010 v 00.00 v rubrice Dámská móda. Autorem článku je Šárka Rychtářová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...