Promod – francouzský šarm

Tagy:  Promod, dámské oblečení, kabelky, doplňky

Sponzorované odkazy:

Promod – francouzský šarm

Značka Promod vznikla v roce 1975, kdy se francouzská rodina rozhodla vytvořit kvalitní dámskou módu. Po dobu více než třiceti let, firma Promod rozšířila své prodejny a butiky po 47 zemích. Celkový řetězec prodejen slaví úspěch s více než 733 prodejny. Pokud se rozhodnete obohatit váš šatník značkovým zbožím Promod, prodejny najdete v hlavním městě, v Brně, Plzni, Ostravě a v Pardubicích.
Do dnešní doby zhotovuje úžasnou módu a doplňky pro všechny ženy, dámy a dívky.
Oficiální stránky Promod jsou www.promod.co.uk.

Módní styl = PROMOD

Oblečení a doplňky značky Promod dodají každé ženě šarm, jenž má své kořeny ve Francii. Veškeré oblečení je určeno pro moderní ženy, jenž mají rádi pohodlné a kvalitní oblečení. Jakékoliv kalhoty, trička, šaty, sukně apod. dodají každé ženě jemnost, půvab a podtrhnou její osobitý šarm.
Promod má své vlastní designéry, kteří každoročně vytvoří více než 3 000 modelů. Každoročně připraví bohatou nabídku oblečení a doplňků na běžné nošení, do zaměstnání, na večerní a společenské akce apod. Každoročně jsou vytvořeny úžasné kolekce, které mají opravdu co nabídnout. Firma Promod zaměstnává okolo 3 000 členů. Zajímavé je, že zhruba 90% všech zaměstnanců tvoří ženy. Že by snad módě rozuměly více než muži? Kdo ví. Každopádně odvádějí dobrou práci a ženy jsou s Promod oděvy vždy spokojeny.

Kabelky a jiné doplňky Promod

Promod se při výrobě dámského oblečení zaměřuje nejen na kvalitu, pohodlnost, ale také na detail. Je to velmi elegantní značka, která ví, co se „nosí“.
Co zajisté ke každé ženě patří, jsou doplňky. Tím nejdůležitějším doplňkem jsou tašky, kabely a kabelky. Ženy jí potřebují denně. Schovávají do nich své peněženky, mobilní telefony, diáře, kosmetiku, parfémy a další „potřebně věci“. Promod designéři každoročně navrhují celou řadu kabelek. Od nejmenších velikostí až po ty největší, které jsou hitem letošního roku. Pokud chcete jít s dobou, pamatujte: „Co je větší, je lepší.“.
Pro letošní zimní kolekci nám francouzská značka Promod připravila nejrůznější tvary kabelek s jedinečným provedením. Pokud si obohatíte vaše doplňky o velké černé, lesklé kabelky v kombinaci se stříbrnou barvou, budete na 100% trendy. Pokud máte radši extravagantní módu máte také z čeho vybírat. Neváhejte a zajděte se podívat do jedné Promod prodejny a vyberte si kabelku dle vašeho vkusu. V bohatém sortimentu každá žena najde kabelku, která bude lahodit jejímu oku a vkusu.
Značka Promod navrhuje oblečení, kabelky, ale i jiné doplňky. Mezi ně patří různé ozdoby jako jsou náušnice, náhrdelníky, náramky, pásky, brýle, ale i obuv.

Článek Promod – francouzský šarm byl publikován 20. února 2009 v 08.00 v rubrice Značky. Autorem článku je EG. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...