Camaieu – největší sítě prodejen s dámskou konfekcí

Tagy:  Camaïeu, Camaieu, dámská móda, dámské oblečení, doplňky, kabelky

Sponzorované odkazy:

Camaieu – největší sítě prodejen s dámskou konfekcí

Camaïeu představuje známou dámskou módu, jejíž počátky vznikly ve Francii. V současné době má tato značka rozšířeny své prodejny v šesti zemích- Španělsko, Itálie, Belgie, Česká republika, Francie a Polsko.

Historie Camaieu

Jean Pierre Torck v roce 1984 založil firmu a první butik s dámskou módou, jenž pojmenoval Camaïeu. Už samotný název této značky napovídá, že se jedná o francouzskou módu.
V roce 1991 považovala firma Camaïeu za velice úspěšný, neboť právě v tento rok se otevíral již stý obchod Camaïeu ve Francii.
O dva roky později, tedy v roce 1993, měla firma více než 200 butiků. V roce 1999 byl otevřen butik Camaïeu již tří stý v pořadí.
Teprve od roku 2000 se firma Camaïeu dostala za hranice Francie. Od tohoto roku se objevovaly první obchody v Polsku a ve Španělsku. V Itálii a v České republice se tato dámská móda objevila poměrně nedávno, v roce 2002. V roce 2004 oslavila Camaïeu dvacáté narozeniny.
V současné době se může pyšnit tím, že vlastní více než 600 butiků s francouzskou značkou Camaïeu. Tato značka se stala mezi ženami tou nejoblíbenější – a to nejen ve Francii.

Kolekce Camaieu 2009

Všechny výrobky značky Camaïeu podtrhnou ženský půvab a šarm. Oblečení má nádherný a lehounký střih, kterému neodolá žádná žena. Kolekce jsou nejen moderní, trendy, stylové a pohodlné, ale také mají příznivé ceny, které ocení milióny klientek.
Móda je upravena obzvlášť pro ženy ve věkovém rozmezí 20 – 40 let. Výrobky dokážou být jak elegantně svůdné, tak dynamické a plné energie. Jarní kolekce, pro rok 2009, se dá rozdělit do tří kategorií.

Romantická sedmdesátá léta – tato kolekce byla inspirována 70. léty a přírodou. Charakteristickými barvami jsou odstíny šedé, světle modré barvy a sněhově bílé. Na jaře zaplní Camaïeu butiky hlavně pohodlné tuniky, modré či bílé kalhoty a košile, které působí přirozeným a uvolněným dojmem. Pokud vlastníte dlouhé sukně či šaty značky Camaïeu, budete pro tento rok na 100% IN. Tato kolekce je určena především mladší generaci žen pro každodenní nošení.
Etnické Safari – kolekce je určena ženám, které mají rádi styl a eleganci. Dominantní barvou je hnědá, šedivá a bílá. Šaty mají úžasný střih, který se hodí nejen do společnosti. Tato kolekce nabízí i celou řadu doplňků. Např. kabelky a kabely jsou spíše větších rozměrů, hnědé, béžové, pískové, slonové, šedivé, bílé a černé barvy. Dalším nepostradatelným doplňkem jsou pásky, šperky, brýle apod.
Allure osmdesátých let – allure neboli přitažlivost se nese duchem této kolekce. Jedná se o společenské oblečení – šaty, sukně, kostýmky, blůzy, kalhoty, elegantní kabelky a jiné doplňky. Převládající barvou je černá, šedivá a bílá. Pokud vás zaujala jedna ze tří kolekcí, můžete si jí prohlídnout na oficiálních stránkách http://www.camaieu.fr/ a nebo zajít přímo do vybraného butiku dámské módní značky Camaïeu.

Článek Camaieu – největší sítě prodejen s dámskou konfekcí byl publikován 28. února 2009 v 07.00 v rubrice Značky. Autorem článku je EG. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...