Mustang – nejen cowboy styl bot Mustang

Tagy:  Mustang, džíny, obuv, boty

Sponzorované odkazy:

Mustang – nejen cowboy styl bot Mustang

Obuv Mustang je známá snad každému z nás. V prodejnách obuvi, kde se prodávají boty značky Mustang, můžete zakoupit vycházkovou, pohodlnou, kvalitní a velice moderní značkovou obuv.
Značka Mustang oslovuje hlavně mladší generaci, ale domnívám se, že právě i vy byste si dokázal ze široké nabídky bot vybrat.

Vznik a historie firmy Mustang

Firma Mustang byla založena v roce 1932 Luisem Hermanem. Firma nejdříve vyráběla pracovní oblečení pro honáky dobytka a také návleky na kalhoty tzv. Cowboyhosen (kovbojské kalhoty).
V 50. letech, přesně v roce 1948, se Mustang začal specializovat na výrobu pánských kalhot. O pět let později firma vyvinula dámské džíny, které dodávala do USA pro americké „Cowgirls“.
Název firmy Mustang si Luis Herman nechal zaregistrovat teprve v roce 1958.
V 60. létech (1961) se začíná s výrobou džínů, které nesou název Second Skin. Jedná se o pohodlné elastické džíny značky Mustang.
Od roku 1977 zaplavují trh módy nejen džíny a kalhoty Mustang, ale také trička a košile.
V roce 2001 byl otevřen první obchod mimo území USA – v Lipsku.
Od roku 2002 se objevují značkové boty Mustang a poměrně nedávno představila firma Mustang tvář značkových hodinek. Hodinky Mustang si můžete zakoupit od roku 2005.

BIBO shoes s.r.o.

Výhradním dovozcem těchto bot je firma Mustang Shoes. http://www.mustangshoes.cz/
Již od roku 1992 je dovozcem značkových bot Mustang firma BIBO s.r.o. Dováží zboží pro Českou republiku, ale také pro Slovenskou republiku.
Velkoobchod a prodejna BIBO se nachází v jižních Čechách, na Havlíčkovo náměstí v Písku – tzv. „Bísek boty“. Oficiální stránky velkoobchodu naleznete na této stránce http://www.biboshoe.cz/.
Značkové boty Mustang můžete nakoupit v každém regionu, jejich síť je rozšířena po celé České republice.

Boty pro každého

Značkové boty Mustang si mohou pořídit jak ženy, tak pánové. Pokud patříte mezi ty, jenž mají o trošku větší chodidla, nemusíte se obávat. Mustang myslel při výrobě na všechny, tudíž i pro ty, kteří mají nadměrnou velikost nohy. Dámské boty Mustang se řadí do módní, pohodlné a trendy kategorie. Boty jsou určeny nejen pro mladé, ale snad pro všechny věkové kategorie. Můžete si vybrat z bohaté nabídky bot. Jedná se o obuv vycházkovou, na běžné nošení a do společnosti.
Pánská obuv je laděna jemně do sportovního stylu. I lehce společenská obuv může působit trošku s nádechem sportu a zároveň elegance. Převládající barvou je hnědá a černá.

Mustang nejsou jen boty

Firma Mustang je známa nejen pro výrobu kvalitních a pohodlných bot, ale také pro značkové oblečení a celou řadu doplňků.
Stejně jako obuv, tak i oblečení je připraveno pro každou věkovou skupinu. Oblečení je navrhováno designéry, kteří vědí a znají, co je moderní, pohodlné a radost nosit.

Článek Mustang – nejen cowboy styl bot Mustang byl publikován 2. března 2009 v 08.00 v rubrice Boty. Autorem článku je EG. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...