Time Out – volnost a elegance oblečení Time Out

Tagy:  Time Out, dámské oblečení, pánské oblečení, dámská móda, pánská móda, free style

Sponzorované odkazy:

Time Out – volnost a elegance oblečení Time Out

Time Out je velice známá značka, která navrhuje výhradně dámské a pánské kolekce. Oblečení je vždy moderní, působí odvážně, ale zároveň i uvolněně, sexy apod. Kolekce jsou spíše zaměřeny na streetovou linii.
O oblečení značky Time Out se můžete těšit z jednoduchých střihů, které doplňují na jedničku zpracované detaily.

Historie značky Time Out

V roce 1992 se stalo heslem této značky: „Nezapomeň si svůj život pořádně užívat!“. Kořeny této módy sahají do slunné Kalifornie, kdy v roce 1992 vznikla tato značka. V překladu se dá Time Out přeložit jako – „dej si oraz, odpočiň si, užívej, buď v pohodě“ apod. Jméno značky mluví o samotném charakteru módy. Oblečení působí uvolněně, a přitom elegantně.

Obchody

V současné době má značka Time Out na 73 originálních obchodů v osmi zemích Evropy. Z toho 30 obchodů můžete najít u nás v České republice – celkem v osmnácti městech. Seznam všech obchodů v České republice můžete najít na oficiálních stránkách http://www.time-out.to/.
Pokud se rozhodnete obohatit váš šatník značkovým zbožím Time Out, nezapomeňte, že v prodejnách na vás čekají milá překvapení. Time Out např. nabízí dárkové šeky v hodnotách 500,– a 1000,– Kč. Tyto šeky lze uplatnit na jeden nákup. Pokud nevíte, co koupit kamarádům k narozeninám, neváhejte a kupte dárkový šek Time Out. Kamarádi váš originální dárek zajisté ocení. Budou si moct vybrat moderní a trendy oblečení podle jejich vkusu.
V prodejnách Time Out probíhají i sezónní slevy a akce. Tak nečekejte a běžte nakupovat.
Dámská móda zahrnuje např. kalhoty, džíny, mikiny, svetry, trička, košile, sukně, šortky, bundy, kabátky apod., ale také různé doplňky jako tašky, peněženky, čepice, kšiltovky, šály, rukavice apod. Opravdu je z čeho vybírat. Nejinak je tomu u pánské módy. Ve značkových prodejnách Time Out se každý oblékne a ozdobí od hlavy až k patě.

Styl z USA

Jak už bylo zmíněno, značka Time Out se zrodila v USA, v Kalifornii. Hlavním motivem značky Time Out pochází ze středoškolských a vysokoškolských sportovních klubů, které v USA patří mezi nejoblíbenější. Jak jistě víte, každý klub na svém oblečení vyznačuje své jméno, číslo a případně i nějaký znak. Právě odtud vychází skvělé originální grafické řešení a potisky na oblečení značky Time Out.
Time Out klade důraz nejen na detail, ale hlavně na pohodlí. Designéři navrhují kvalitní a pohodlné modely, které se opírají o nejnovější trendy a současný životní styl. Obnovují historii módy padesátých let, tzn. vintage střih, nádherně zpracované švy, používání wash efektů apod.
Oblečení Time Out je zkrátka uvolněné, sexy, trendy, módní, prosluněnné, elegantní a plné slunce.

Článek Time Out – volnost a elegance oblečení Time Out byl publikován 4. března 2009 v 07.00 v rubrice Boty. Autorem článku je EG. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...