Sunset Suits – pánská klasika i elegance

Tagy:  Sunset Suits, pánská móda, pánské oblečení, obleky

Sponzorované odkazy:

Sunset Suits – pánská klasika i elegance

Jedná se o pánskou módu, která je určena a navržena jak pro volný čas, tak i do společnosti. Oblečení značky Sunset Suits je moderní v klasickém i sportovním střihu. Sunset Suits obléká dokonce svatebčany, resp. ženichy. Oficiální stránky Sunset Suits se nachází na této adrese http://www.sunsetsuits.cz/.

Značka Sunset Suits a VIP servis

Začalo to tím, že nejprve vznikla v roce 1989 polská firma, na kterou Sunset Suit později navázala a pokračovala ve výrobní tradici pánských konfekcí. Od roku 1999 se na českém trhu objevuje značka Sunset Suits Bohemia s.r.o. Tato značka nabízí pestrou škálu pánských výrobků za přijatelné ceny.
Výrobní závod se nachází v Polsku a síť salónů v Čechách, Polsku, Lytvě, Lotyšsku, Estonsku a Ukrajině.
Oblečení je určeno obzvlášť pro muže, pro které vzhled hraje důležitou roli. Pro může, jenž chtějí být elegantně oblečeni v pracovní branži.
Ať je látka jak chce kvalitní a značka obleku jak chce vznešená, oblek který vám dokonale nepadne, bude vždy vypadat o polovinu levnější, než kolik jste za něj ve skutečnosti zaplatil.
Pokud toužíte, aby byl oblek ušit přesně na vaši míru, zajisté využijete nabídky – Sunset Suits VIP servis, tj. šití na míru. Tuto službu pánové najdou ve všech salónech Sunset Suits. Navíc v každém salónu pro vás nabízí bezplatnou službu úpravy velikosti.

Co si můžete v Sunset Suits pořídit?

V salónech Sunset Suits převládá klasické pánské oblečení, tj. obleky, saka, klasické kalhoty a kabáty. Ale pánové se dokáží obléct i ve stylu casual – tedy styl pro volný čas.
Prodejny Sunset Suits najdete např. v Praze, Plzni, Hradci Králové, Olomouci, Teplicích, Liberci, Českých Budějovicích a ve Zlíně. V salónech na vás čekají úsměvaví, příjemní a každoročně školení profesionálové, kteří vám ždi rádi pomohou, poradí a nabídnou kvalitní služby a oblečení.

Obleky pro muže

Základem společenského obleku je dokonalé padnutí. Oblek musí vytvářet dojem, že byl zhotoven právě pro vás. Tyto hlavní body slušivého obleku vám zaručuje Sunset Suits. V každé kolekci je pro vás připravena celá řada barevných variací a odstínů, elegantních střihů a mnoho druhů látek. Stačí jen přijít, vybrat, vyzkoušet, případně doupravit, a poté si oblek užívat plnými doušky. Nejdůležitější je cítit se v obleku dobře, měl by vás nejen vystihnout, ale i dokonale sedět.
Obleky odlišuje nejen střih, barva, ale také drobné detaily, kterých si někteří pánové ani nevšimnou. Některé detaily jsou na první pohled zřejmé, jiné vyniknout až později. Drobných detailů si všímají hlavně ženy, takže pánové neváhejte a běžte si vybrat ten správný oblek či kravatu, košily, kalhoty atd. do salónů Sunset Suits Bohemia s.r.o.

Článek Sunset Suits – pánská klasika i elegance byl publikován 6. března 2009 v 08.00 v rubrice Pánská móda. Autorem článku je EG. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...