Terranova – pravá italská móda / oblečení Terranova

Tagy:  Terranova, itaslká móda, doplňky, pánské oblečení, dámské oblečení, pánská móda, dámská móda

Sponzorované odkazy:

Terranova – pravá italská móda / oblečení Terranova

Co znamená Terranova?

Terranova je italská módní značka. Název Terranova by se dal přeložit dvěma způsoby. „Terra“ znamená italsky Země a „nova“ znamená v překladu nová hvězda či nova. V doslovném překladu Terranova znamená Nový Foundland. Název této značky buď znamená Nový Foundland nebo Nová hvězda na Zemi. Ať už si název této značky přeložíte jakkoliv, vězte, že Terranova je trendy italská móda, která vyrábí nejen oblečení, ale i doplňky.

Pro koho se Terranova specializuje?

Oděvy a doplňky oblíbené italské značky Terranova jsou určeny pro náročné zákazníky, kteří milují trendy styl, co se nebojí experimentovat s barvami. Zpočátku bylo oblečení Terranova pro všechny věkové kategorie. V posledních dvou letech se obchody specializují a zaměřují převážně na módu pro teenagery. Ať už patříte mezi ty, jenž preferují free styl, city styl nebo sport styl, Terranova vás nikdy nezradí a vždy vám nabídne celou řadu moderních kolekcí.
Italská móda Terranova si pro vás připravila nejen dámské a pánské oblečení – kalhoty, sukně, svetry, košile, šaty, trička, topy, ale také boty a doplňky – kabelky, kabely, pásky, brýle, šátky, šály, peněženky apod.

Kolekce značky Terranova

Terranova oblečení a doplňky jsou navrhovány a vytvářeny v rukou pravých italských designérů – odborníků. Designéři vždy vědí co je v dané sezóně tzv. „hot“, „in“ neboli trendy. Obchodní sítě značky Terranova pro vás neustále připravují nové kolekce, dle posledních trendů. Dá se říci, že Terranova je v módě o krok napřed. Tato značka určuje mladým, co je moderní a co se nosí v zahraničí, již několik měsíců předem. Říká se, že právě Terranova přináší novinky v oblasti módy do našich butiků jako první. Terranova má opravdu italského ducha. O tom se můžete přesvědčit sami. Nejen, že si půjdete nakoupit oblečení či doplňky značky Terranova do jednoho z tisíce butiků, ale také se o tom můžete přesvědčit z internetových stránkách www.terranova-on-line.com.

Nákupování značkového zboží Terranova

Italská značka Terranova má své pobočky téměř po celém světě. I u nás v České republice se nachází celá řada butiků a specializovaných obchodů s touto značkou. V prodejnách na vás vždy čekají mladí a úsměvavý asistenti, kteří jsou připraveni vždy poradit a seznámit vás s danou kolekcí. Obchody mají úžasné prosklené výlohy (zpravidla se dvěmi okny), kde vás upoutávají a informují o posledních trendech.
Cizinci při nákupu zajisté ocení cenovky. Na cenovkách jsou totiž ceny uvedeny v české koruně, polské, v dolarech a v eurech. A další výhodou jsou samozřejmě ceny jako takové. Oblečení značky Terranova je nejen trendy, moderní a kvalitní, ale dá se pořídit za rozumné ceny.
Tak neváhejte, buďte in a vyjděte do rušných ulic zahalená do trendového outfitu od Terranovy.

Článek Terranova – pravá italská móda / oblečení Terranova byl publikován 8. března 2009 v 08.00 v rubrice Značky. Autorem článku je EG. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...