C&A - trendy a vždy in

Tagy:  dámské oblečení, pánské oblečení, dětské oblečení, dámská móda, pánská móda, dětská móda, C&A, Denim, Here and There, Palomino, Clockhouse, Baby Club, Canda, Westbury, Your Sixth Sense, Yessica, Angelo Litrico

Sponzorované odkazy:

C&A - trendy a vždy in

Více než sto let obléká značka C&A všechny věkové kategorie. Stará se o celou řadu zákazníků, zákaznic a malých zákazníčků. Nabízí oblečení jak pro každodenní příležitosti, tak i pro společenské akce. C&A představuje kvalitní oděvy za přijatelné ceny.

C&A značky pro muže a ženy

Angelo Litrico – nabízí moderní škálů urbánní (městské) módy pro muže. Angelo Litrico je nejen moderní, ale také velice výhodné, co se týče cen. Pánové v kolekcích Angelo Litrico najdou oblečení všeho druhu, obzvlášť pro volný čas.
Yessica – tato kolekce byla navržena pro mladou a moderní ženu. Yessica je 100% femininní. Oblečení působí čístým a uvolněným dojmem. Každá žena, která si přeje zůstat navždy mladá zajisté ocení kolekce Yessica v C&A.
Your Sixth Sense – tato kolekce je určena elegantním ženám, které si velice zakládají na klasice a kvalitě. Pro kolekci Your Sixth Sense je typické kvalitní, vkusné, decentní a nositelné oblečení.
Westbury – oblíbená značka pro muže, kteří preferují klasický styl. Pro kolekci Westbury se vždy vybírá vysoce kvalitní a jakostní materiál, avšak za výhodnou cenu. Oblečení dbá na detaily a eleganci. Móda je určena obzvlášť pro velmi náročné muže, kteří se pohybují ve světě obchodu a businessu, ale nejen to, značka Westbury nabízí také oblečení pro volný čas.
Canda – je typickou kmenovou značkou C&A. Tato značka zahrnuje kompletní sortiment dámských a pánských oděvů. Canda by se dala popsat jako móda pro každodenní použití, na každý den, pro každou příležitost apod. Canda používá příjemný a pohodlný materiál, ze kterého vznikají v rukou návrhářů úžasné modely, na které se vždy můžete spolehnout.
Baby Club – podle názvu asi každý pozná, že se jedná o značku pro nejmenší. Kvalitní materiál, který ocení všechny miminka, se používá při výrobě Baby Club oblečení. Oblečení je roztomilé, příjemné, měkoučké a vyznačuje se vysokou kvalitou. Maminky zajisté ocení bohatost barev – pastelkové, jemné a veselé.
Clockhouse – móda pro teenagery, jenž milují clubbing, party, večírky apod. Clockhouse nenabízí pouze moderní a trendy oblečení, ale celou řadu doplňků. Od pásků počínaje, přes čepice, boty a šperky konče.

Palomino – tato značka se stará o šatník kluků a holek od 2 do 6 let. Postará se o dětský outfit do města, na doma, do parku, na hriště, zkrátka kamkoliv si budete přát. Oblečení je vysoce kvalitní a odolné, a navíc i cenově výhodné.
Here and There – tato značka je zaměřena na věkovou kategorii od 7 do 14 let. Oblečení je trendy, moderní a pohodlné.
Rodeo – značka plná energie, vitality a sportu. Rodeo nabízí nejen módní sportovní oblečení, ale také funkční a kvalitní outfit pro všechny sportovce. V prodejnách C&A najdete také džínové oblečení, které je vyrobeno z kvalitní látky Denim. Džínové oblečení je vždy trendy a nadmíru pohodlné.

Co říci závěrem?

V obchodech C&A máte možnost sehnat oblečení pro mladé i starší. Módu pro společenské události, tak i pro každodenní použití či sport. Oděvy jsou vždy kvalitní za přístupné ceny.
C&A má v současné době okolo 1012 prodejen, celkem v 16 evropských zemích.
Na co nesmím ale zapomenout? Patříte mezi ty, jenž neví, co značka C&A znamená? Písmena C&A znamenají iniciály bratrů Clemense a Augusta Brenninkmeije­rových. Ti v roce 1841 založili v Holandsku textilní podnik s názvem C&A.

Článek C&A - trendy a vždy in byl publikován 10. března 2009 v 08.00 v rubrice Značky. Autorem článku je EG. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...