Timezone – streatwearová značka

Tagy:  Timezone, dámské oblečení, pánské oblečení, dámská móda, pánská móda

Sponzorované odkazy:

Timezone – streatwearová značka

V roce 1993 byla založena značka Timezone, která se řídí mottem: Skuteční lidé ze všech koutů světa. Byla založena Wolfgangem Endler-Rossem. Na českém trhu je tato streatwearová značka známa téměř od samého založení. Timezone představuje moderní oblečení, trendy a charakteristickým znakem číslo jedna je osobitost. Každému nositeli značky Timezone poskytuje nejen kvalitu, ale i svobodu a individualitu, kterou zajisté ocení každý z vás.

Nákupy módního oblečení Timezone

Kde můžete značkové oblečení nakoupit? Samozřejmě v nákupních centrech. Skoro v každém nákupním centrum je celá řada značkových obchodů, výjimkou není ani značkový obchod Timezone. V prodejnách na vás čekají ochotní asistenti, kteří vám vždy pomohou, poradí a seznámí vás s módními hity dané kolekce.
Navíc, pro věrnostní zákazníky, jsou připraveny tzv. věrnostní karty Timezone, ze kterých získáte slevy při dalším nakupování. Na slevy, akce a bonusy se mohou těšit i noví zákazníci.

Kolekce značky Timezone

Kolekce streatwearové značky Timezone jsou stylově vyráběny designéři, kteří se umí pohybovat v trendy světě. Timezone umí zákazníky opravdu stylově oblékat. Kolekce jsou určeny spíše pro mladší věkové kategorie. Oblečení je vždy vysoce kvalitní a vyrobeno z kvalitního materiálu. Pokud se chcete přesvědčit, podívejte se na oficiální stránky www.timezone.cz.
Pánské kolekce by se daly rozdělit do tří hlavních témat. Dakota spirit – s drsnějším a hrubším stylem, který by se dal přirovnat k motorkářům, „frajerům“, jezdcům rychlých aut apod. Typické barvy pro tuto kolekci jsou odstíny černé a šedivé barvy. Eagle allstars – inspirováno americkými sporty, typické barvy jsou šedivé, modré, světle modré, fialové, zelené a olivově zelené. Star surf – kolekce byla inspirována Kalifornií, to znamená hlavně s nádechem pláže a slunce, plná jasných barev žluté, zlaté, trávově zelené, olivové apod.
Dámská kolekce je rozdělena také na tři hlavní témata. Unbounded – kolekce inspirována osmdesátými léty, kde hlavním motivem byla hra s barvami. Nejčastěji se v kolekci objevuje žlutá, zelená a amarantová. Castaway – oblečení inspirováno francouzskou riviérou, modro bílou barvou, tzv. námořního stylu, dále červenou, hnědou a zelenou. Folk – oblečení zdobeno a vyráběno v etnickém stylu, inspirováno uměním art deco a country stylem. Nejčastěji na oblečení uvidíte fialovou, červenou, zelenou a bílou barvu.

Timezone a svět

Jarní oblečení značky Timezone bylo pro rok 2009 inspirováno městem New York City. Především rozdílným a pestrým městským stylem, který je v New Yorku značně odlišný. Město by se dalo přirovnat k bublajícímu hrnečku plného různých lidí ze všech koutů světa. Tato americká metropole vždycky měla a vždy bude mít hlavní slovo v udávání světové módy. Styl New Yorských ulic je nejen individuální, ale také autentický, stejně jako kolekce značky Timezone.

Článek Timezone – streatwearová značka byl publikován 12. března 2009 v 07.00 v rubrice Značky. Autorem článku je EG. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...