S. Oliver – módní a stylové oblečení / s. Oliver

Tagy:  s.Oliver, dámská móda, pánská móda, dámské oblečení, pánské oblečení, doplňky, beachwear, casual styl

Sponzorované odkazy:

S. Oliver – módní a stylové oblečení / s. Oliver

Historie společnosti S. Oliver

Společnost značkového oblečení s.Oliver GmbH vznikla v roce 1969. V tomto roce tedy slaví čtyřicáté narozeniny. V roce vzniku byla i otevřena první prodejna. Společnost založil Bernd Freier v Německu. V roce 1992 byl otevřen první obchod značky s.Oliver. O tři roky později byla zahájena výroba značky s.Oliver Men, rok poté s.Oliver Women. S.Oliver se stala známou a hlavně velice úspešnou značkou v mnoha zemích. Ke společnosti s.Oliver Group patří také dceřinná společnost comma. Od roku 2004 můžeme výrobky s.Oliver nakupovat prostřednictvím internetového obchodu na stránkách www.s.oliver-shop.de. Během několika desetiletí se tato společnost vyvinula nejen v rodném Německu, ale i jinde v Evropě. Dnes prodává skupina s.Oliver své produkty ve více než 300 značkových prodejnách.

Co nabízí s.Oliver?

Značkové oblečení s.Oliver nabízí módní výrobky a doplňky pro celou rodinu. Oblečení je rozčleněno do devíti oddílů, od s.Oliver Junior (pro nejmenší) po Premium (pro starší generace mužů a žen), tzv. Premium s.Oliver Selection women a s.Oliver selection men. Tyto sekce nenabízí pouze moderní oblečení, ale také kvalitní doplňky s.Oliver Group.
S.Oliver představuje značkové dámské, pánské oděvy, spodní prádlo, kožené výrobky, obuv a módní doplňky včetně vůní, brýlí, šperků, hodinek, deštníků, ponožek a produktů péče o pleť. Obzvlášť sezónní kolekce pokaždé obohacují sladěné doplňky s oblečením. Hlavně kabelky, pásky a šátky či šály.

Obchody s.Oliver

V každém obchodě na vás čeká nejen úžasné, moderní a vysoce kvalitní zboží, ale navíc vás bude obsluhovat ochotný a vstřícný personál, který ví, co je moderní a jak se správně postarat o zákazníka.
Dobrým tipem, pro všechny ty, kteří nevědí, jak obdarovat kamaráda, kamarádku, tatínka, maminku, sestru, bratra, přítele apod., je dárkový poukaz na značkové zboží dle vlastního výběru. Jistě uděláte radost, když darujete poukaz v hodnotě 1000 Kč, 2000 Kč nebo 5000 Kč.

Styl a móda s.Oliver

Tato významná společnost vytváří každý rok pro každou sezónu aktuální, nápaditou a cenově dostupnou módu. Oblečení je vždy kvalitní a trendy. Kolekce se spíše zaměřují na tzv. casual a relax styl. Návrháři se nebojí kombinovat barvy a vzory na modelech. Oblečení se hodí jak na volný čas, tak i na formálnější příležitosti. Nejčastější barvou, kterou můžete vidět např. v oblečení casual stylu je bílá, korálová, modrá, zelená a žlutá. Také černá barva a ostíny barvy země nejsou pozadu.
Tzv. QS s.Oliver je kolekce určena pro zákazníky mezi 25 – 35 lety. Oblečení je poněkud odvážnější a barevnější. Tato kolekce je inspirována military stylem a hudbou (hip hop).
S.Oliver také nabízí tzv. Beachwear, tedy plážové oblečení v různých barvách. Toto oblečení je charakteristické četnými potisky a detaily. Pod Beachwear kolekcí si můžete představit nejen plavky, ale i tuniky a parea.

Článek S. Oliver – módní a stylové oblečení / s. Oliver byl publikován 14. března 2009 v 08.00 v rubrice Značky. Autorem článku je EG. Pro diskusi slouží komentáře (3).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...