H&M – světoznámá značka oblečení

Tagy:  H&M, dámské oblečení, pánské oblečení, dámská móda, pánská móda, doplňky, kosmetika, nadměrné velikosti, těhotenské oblečení, dětské oblečení

Sponzorované odkazy:

H&M – světoznámá značka oblečení

Švédská společnost H&M se proslavila nejen svými kvalitními a vždy moderními výrobky, ale také díky známým osobnostem jako Kylie Minogue, Stela McCartney, Viktor&Rolf, Kate Moss, Madonna…
Firma H&M byla založena Eflingem Perssonem již v roce 1947. Zkratka H&M znamená Hennes & Maurits AB.
První obchod byl otevřen v „rodném“ Švédsku v ten samý rok vzniku nyní světoznámé značky. Značka má více než šedesátiletou tradici a dosud stojí na prvním místě v žebříčku módy, úspěšnosti, kvality a popularity.

V současné době má více než 1300 obchodů ve 28 zemích. V zemích jako je Švédsko, Norsko, Nizozemí, Dánsko, Finsko, Německo a Rakousko v současné době nabízí možnost zakoupení H&M oblečení a doplňků přes internetové stránky – internetový online obchod.

H&M a světové trendy

H&M nabízí široký výběr oblečení, které se dá spíše zařadit do konzervativnější skupiny modelů. V H&M prodejnách si můžete koupit saka, košile, svetry, halenky, topy, tuniky apod.
Tato švédská značka nabízí svým zákazníkům kvalitní výrobky za výhodné ceny. H&M nenabízí pouze oblečení, ale i obuv. Nápadité a skvostné kolekce jsou vytvářeny více než stovky návrhářů.
Nejžhavější novinkou v H&M je kosmetika, kde si můžete vybrat nejen dekorativní a pleťovou kosmetiku, ale také výrobky péče o tělo. Tato kosmetika není testována na zvířatech.

H&M – styl pro každého

Společnost H&M nabízí oblečení a doplňky téměř pro všechny věkové kategorie. V prodejnách naleznete módu pro ženy, muže i pro děti. Navíc v dámském oddělení si na své přijdou i ženy, jenž mají velikost od 44 do 56 (L-3XL). Tato kolekce nese název BiB, je to zkratka anglického názvu „Big is Beautiful“, tzn. Velká je krásná. Pokud vás zdobí bříško, kde se ukrývá malý drobeček, uvítáte oddělení nazvané MAMA. Tato sekce je určena pro budoucí maminky, které chtějí být i během těhotenství trendy a IN. Kolekce stylu Woman se specializuje na módu pro ženy jakéhokoliv věku. Ženy si mohou svůj šatník obohatit kalhotovými kostýmy, kabátky apod. Sportovci a milovníci sportu ocení stylové zboží kolekce Sport H&M. V nedávné době bylo na trh uvedena streetová móda, která je určena pro mladší generaci mužů. Mužská kolekce je plná krejčovských, kvalitních a moderních kousků obleční, jako různých sak, košil, triček apod.
Oblečení je navrhováno zkušenými designéři, kteří vždy přináší na trh úžasné modely. Pohodlné, moderní střih, jemné sladění barev, důraz na detail a krásu – to je H&M.

Co říci závěrem?

V závěru bych vám ráda položila jednu otázku. Víte, kde se nacházejí továrny na výrobu oblečení značky H&M? Ten kdo z vás odpověděl, že žádné továrny nejsou, odpověděl správně. H&M totiž nevlastní žádné továrny. Všechno oblečení je vyráběno na zakázku u dodavatelů. Nejčastěji v Evropě a Asii.

Článek H&M – světoznámá značka oblečení byl publikován 16. března 2009 v 08.00 v rubrice Boty. Autorem článku je EG. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...