Kenvelo – kvalitní oblečení teenagerů za rozumnou cenu

Tagy:  Kenvelo, dámské oblečení, pánské oblečení, dámská móda, pánská móda, džíny, kabelky, doplňky, šperky

Sponzorované odkazy:

Kenvelo – kvalitní oblečení teenagerů za rozumnou cenu

Firma Kenvelo byla založena v České republice v roce 1991. Možná ještě někdo z vás pamatuje původní název Himi´s Jeans.
V současné době můžete značkové zboží Kenvelo najít v sedmi zemích světa – Česká republika, Slovensko, Polsko, Německo, Rumunsko, Maďarsko a dokonce i v Izraeli. Firma Kenvelo provozuje kolem 250 obchodů. Produkce oblečení je vyráběna po celém světě, především v Číně, Rumunsku a Turecku. V České republice se vyrábí pouze malá část tohoto módního a kvalitního oblečení.

Co má Izrael společného se značkou Kenvelo?

Jak už bylo výše zmíněno, značku Kenvelo můžete najít nejen v České republice, ale i v Izraeli. Asi si říkáte, proč zrovna v Izraeli? Je to dáno tím, že oděvní společnost byla založena právě Izraelci – Davidem Dahanem a Danym Himim. Název Kenvelo pochází z hebrejských slov KEN = hebrejsky ano, LO = hebrejsky ne. Bratranci David a Dany se údajně nemohli rozhodnout na jménu společnosti.

Co obsahuje kolekce módní značky Kenvelo?

V kolekci značky Kenvelo naleznete dámskou módu, pánskou módu, dětskou módu, džíny, trička, košile, vesty, topy, mikiny, svetry, letní a zimní bundy, ale i pásky, brýle, obuv, spodní prádlo a velký výběr módních doplňků.
Kenvelo nabízí pro své zákazníky módu pro volný čas, oblečení do města a džínovou kolekci. Pro ty, kteří se chtějí cítit navždy mladí, je připravena kolekce obuvi. Opravdu je z čeho vybírat. Maminky jistě rádi ocení, že oblečou i své ratolesti v oddělení kolekce – Kenvelo Kids. Kolekce jsou vždy umístěny v obchodě podle jednotlivých linií. Umožňuje to nejen snadnou orientaci, ale zároveň inspiraci k různým kombinacím jednotlivých částí oblečení.
Hlavním cílem značky Kenvelo je uspokojit své zákazníky. Každou sezónu přináší moderní oblečení, trendy módu a doplňky za ty nejlepší ceny. Kenvelo zákazníkům zabezpečí být IN a trendy v každém ročním období.

Trendy oblečení a doplňky

Kenvelo je již několik let na špičce pyramidy v oblíbenosti zákazníků. Kolekce jsou neustále obnovovány v závislosti s tím, jaká je nejaktuálnější móda oblečení a jak jsou trendy různé doplňky jako je bižuterie, kabelky, tašky a boty. Kenvelo nabízí designově prvotřídní modely, které obzvlášť ocení mladší generace lidí. Ale pozor, radost z kvalitního kousku oděvu si může udělat opravdu každý. Nejen teenagerové, ale také dospělí, kteří chtějí vypadat IN a stále mladí.
Na výrobky značky Kenvelo se můžete podívat na internetových stránkách www.kenvelo.cz. Tyto stránky obsahují opravdu bohatou nadílku dámské, pánské a dětské módy.

Článek Kenvelo – kvalitní oblečení teenagerů za rozumnou cenu byl publikován 20. března 2009 v 10.00 v rubrice Značky. Autorem článku je EG. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...